Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vihetem még valamire? 14/L

Vihetem még valamire? 14/L

Figyelt kérdés
2 éve teniszezem, először heti 2-szer, aztán fél év után heti 3-szor, most egy éve pedig 4-szer egy héten. Mind a 4-szer csoportos edzés, de szerencsére kevesen vagyunk. Nagyon szeretnék versenyezni, nem profi lenni, csak versenyezni (nem úgy értem, hogy elmegyek a versenyre és veszítek, hanem úgy, hogy nem akarok egy Nadal vagy Federer lenni.) lehetséges lenne e? Vagy egyáltalán lenne értelme? Mit tegyek, hogy valóra válthassam az álmom (versenyezhessek)?

#verseny #tenisz #sport #versenytemisz
2016. máj. 22. 14:07
 1/5 partizana ***** válasza:
Keress egy helyi versenyt és nevezz be. Kérd meg az edződ, hogy felkészítsen rá.
2016. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha most vagy 14 éves és 2 éve teniszezel ,tehát 12 évesen kezdted és jók az alapjaid ,akkor egy olyan edző aki ért hozzá sokat tud fejleszteni a játékodon.Így akár jó versenyző is lehet belőled.Ha komolyan űzni akarod ,akkor mindenképpen egyéni órákra kellene járnod,hogy az edző tudjon veled foglalkozni végig.Magyar szintű versenyző szerintem mindenképpen lehetsz ,viszont kell hozzá egy bizonyos mennyiségű pénz is.
2016. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beneveznék, csak nem vagyok még leigazolva sehova sem. A pénz az nem akadály, ha sportról van szó.
2016. máj. 23. 22:02
 4/5 anonim válasza:
Hova valósi vagy ?Kihez jártál eddig edzőhöz?Én is edző vagyok ,elég jol ismerem a magyar teniszt .
2016. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Győri vagyok.
2016. máj. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!