Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Falunk lakok,1 éve hogy járok...

Falunk lakok,1 éve hogy járok konditerembe, van értelme tovább edzeni? Úgy értem vihetem valamire?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 20:16
 1/6 anonim válasza:

Mi(k) a céljaid?

Hány éves vagy?

Most milyen szinten vagy megelégedve magaddal?

Miért merült fel ez a kérdés?

2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy falun laksz és egy éve jársz kondizni hogyan függ össze? Jójó a kitörési esélyek kisebbek meg minden, de nem hiszem, hogy ez a mai világban, a mai Magyarországon nagy hátrány lenne. Én egy városban lakom, de ha átmegyek egy 2 km-re lévő településre akkor falun lennék. Ennyi választja el a kettőt.
2013. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előző. Célom hogy viszem valamire

16 vagyok.

Nem vagyok meg elégedve.

Azért merült fel ez e kérdés mert mindenki azt mondja hogy nincs semmi értelme.

2013. dec. 27. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne ebből akarj megélni! Egyébként teljesen mindegy, hogy más mit mond erről. Nem értük csinálod hanem magadért, hogy jobban érezd magad nem? Azzal meg, mert izmos leszel ma már nem fogsz kitörni sehonnan az csak Arnoldnak sikerült a 70-es években. Tanulj és edzz mellé, sokkal többre viszed majd.
2013. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azért mondják mert nem növekedsz rendesen? Gondolom igen.


Ne hagyd abba, eddzél folyamatosan. Étkezésre figyelj oda, és tartsd magadat az edzési tervedhez.


Étkezésed ne hanyagold, és nem kell feltétlenül rizs+csirke mell kombót enned- vagy speckó kiegészítőket fogyasztani, ha ez zavarná a szülőket anyagilag. Egyszerűen csak próbáld mindig bevinni valahogy a fehérje adagodat valamilyen formában, illetve egyéb tápanyagokat (változatos étrend- tej-hús, gyümölcs- zöldség benne lesz minden ami kell). Ha nem tudsz háromnál több étkezést betervezni se csüggedj, nem baj, csak az a három legyen megfelelő mennyiségű, és minőségű.


Legyen meg, hogy melyik nap mit edzel, és legyenek meg a gyakorlatok is, és ezek ismétlése is stabil- állandó legyen. Próbáld nem kihagyni az edzést, figyelj oda a gyakorlatok szabályosságára (nem a súly számít, hanem a szabályosság). Legyen az életed része időrendben, és minden másban, természetesen ne az elsődleges (ez egy eszköz, hogy elérd a célod, az eszedet is fejleszd hozzá).


Én soha nem láttam olyan embert akinek felesleges lett volna edzenie. Aki ezt mondta, az nem figyelt oda a dolgaira.

Itt olyan kis vékony 40-50 kilós gyerekek is voltak, hogy a szél majd elfújta. De mondtuk neki, hogy ne adja fel, csinálja normálisan, étkezzen rendesen, és lám meg is lett az eredménye, izmosodtak- szépen fejlődtek.

Volt akit a házi orvos küldte el a szülőkre parancsolva, hogy ha nem fognak mozogni- izmosodni, akkor kampec. Szegény gyerekek olyanok voltak, mint akit deportálásból hoztak haza, szinte félelmetes volt ránézni. 1 év múlva már igen szépen kirajzolódtak a vonalaik, szóval ha nekik megy, akkor szerintem mindenkinek fog.

Kitartás, és figyelem!


Az meg hogy vidd valamire:

hát ebből nem fogsz tudni megélni, és ezt felejtsd is el, nem is kell ebből élned. Ez legyen egy eszköz számodra, hogy elérd a célod (kitartást add neked), vagy legyen a hobbid, ami kikapcsol, de ne megélhetésként tekints rá, és ne is vidd túlzásba sem, ne hatalmasodjon el rajtad.

2013. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 27. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!