Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek divatdrukker...

Szerintetek divatdrukker leszek, ha a PSG-nek fogok szurkolni?

Figyelt kérdés
4 éve folyamatosan nézek focit és a PSG az a csapat aminek nagyon tetszik a játéka,de szerintem divatdrukkernek fognak tartani,ha elkezdek nekik szurkolni.Szerintetek is divatdrukker lennék,ha a PSG-nek szurkolnék?
2016. júl. 22. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

előtte kinek szurkoltál?

Ha nem csak azért szurkolsz nekik mert most az a menő akkor nem leszel divatdrukker. Hány éves vagy? Volt előtte kedvenc csapatod?

2016. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ki is tartasz mellettük ha esetleg elfogy a pénz és középcsapat lesznek akkor nem vagy divatdrukker. Ebben az esetben a játékuk se fog annyira tetszeni és Ibra meg Di Maria helyett egész más, jóval gyengébb játékosok fognak játszani. Ha ebben az esetben is követed őket akkor nem vagy divatdrukker.
2016. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régebben a Barcának szurkoltam,de csak azért,mert az összes barátom és osztálytársam annak szurkolt.14 éves vagyok
2016. júl. 22. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. De szerintem azok közt is szép számmal vannak divat drukkerek, akik évek óta Realosok, Barcások. Ugyanakkor szerintem ha eligazolnak a PSG-ből a sztárok, ronda focit kezdenek játszani, és te ezért elpártolsz tőlük, és keresel valaki mást nem leszel divatdrukker. Azért mert egyszer tetszett egy csapat, nem kell, hogy életed végéig azzal kínozd magad, hogy a sz*r focijukat nézd. Változhat az ember véleménye. Csak az a lényeg, hogy autentikusan, gondolatok, nyomon követhető identitások, filozófiák mentén változzon, ne az aktuális, jól menő, sikeres, divatos, agyonsztárolt brandek határozzanak meg.


Magyarul, te most tegyük fel, hogy egy adott típusú szép focit szeretsz, amit leginkább a PSG játszik. A PSG elkezd egy hulladék focit játszani és egy szürke közép-gyenge csapat lesz, és jön egy másik csapat, ami szimpatikus lesz és az ízlésednek megfelelő játékot fogja játszani, akkor semmi meglepő nem lesz abba, ha átpártolsz hozzájuk.

2016. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy se kell ebből ilyen komoly, mártírkodós-identitástudatos. Te nem Párizsban születtél, vagy Barcelonában, egyelőre mindenki a Top 5 bajnokságot nézi (sőt, igazából, ha nagyon szűkek akarunk lenni 2-t és a BL-t), és onnan választ egy viszonylag sikeres kedvencet magának, ne legyünk álszentek, semmi közünk sincs egyik csapathoz sem, ugyanúgy a fogyasztói kosarunkba választjuk őket, kvázi mint egy terméket, fogyasztási cikként elfogyasztjuk, a részünké formáljuk. Innentől te nem vagy valódi, teljesen önazonos, autentikus szurkoló, aki a madridi munkásosztályhoz tartozik és a keménymaggal együtt megy a Rayo Vallecano meccsekre. Egy álságos hazugság, ez az egész játszma, ezekkel az önérzeteskedésekkel, mártírkodásokkal, egy illúzió. Te szimpatizálsz klubokkal, jobb esetben, és azonosulsz az identitásukkal, vagy bármi egyedi jeggyel, rosszabb esetben azonosulni szeretnél a sikerességükkel, te is részese akarsz lenni ennek a jól futó brandnek, hogy valaki, vagy legalábbis több legyél, az elfogyasztásuk után. Mint amikor beülsz egy BMW-be. Státuszszimbólumok.


Magyarán, amíg te eszerint válaszod a klubokat, és nem vagy egyiknek se, szinte már a "része", mondjuk azáltal, hogy miskolci, vagy ferencvárosi lakos vagy és jársz a meccsekre, addig semmit nem árulsz el, és semminek sem tartozol. Csak szeretik ezt hinni az emberek, és erre mártírkodni, közben meg sokan közülük, maguk a legnagyobb divatok, mert ha egy Real vagy Bayern nem lennének élcsapatok, csak a bajnokságuk egy közepes gárdáik lennének, már egyikük se szurkolna nekik és szurkolna azoknak, akik jönnének a helyükre. De ezt persze nem látják, ennyi öniróniájuk, önreflexiójuk, önismeretük nincs, csak elvakultan pofáznak és divatoznak, anyáznak, az megy :D. Nem kell ezekkel foglalkozni, legkevésbé megfelelni nekik.

2016. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barcelona szurkoló vagyok és középcsapatként is nekik szurkolnék, még a másodosztályban is. Ha a PSG-nek akar a kérdező szurkolni akkor tartson is ki mellettük abban az esetben is ha nem jön nekik minden össze. A szép focit akkor is lehet élvezni ha nem szurkol az ember viszont ne hagyja el a választott csapatát a nehezebb időkben sem.
2016. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Régebben a Barcának szurkoltam,de csak azért,mert az összes barátom és osztálytársam annak szurkolt.14 éves vagyok"


Hát ez elég divat drukkerségre vall, olyan mintha kötelező lenne a Barcának drukkolni mert mindenki annak drukkol. De ha majd idősebb leszel, akkor majd nem a többieket fogod követni meg a divatot, hanem magad döntesz és nem váltogatod.

2016. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2002 ota szurkolok a chelsea-nek.... amikor bl t nyertük megkaptam hogy divatdrukker meg hogy sz.r a chelsea mert 11 emberrel védekeztek kétszer is.... szni rá ameddig megtehettem minden meccsett megnéztem mostmeg ha nem dolvozom sajna csak akkor de a fontosakat bl derbiket mindig....
2016. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!