Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha itthon iszonyatosan jó...

Ha itthon iszonyatosan jó running back vagyok, az kint Amerikában mire lenne elég?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 20:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen, keresztül tudok menni. És nem 1 TD-t szereztem eddig. Ha így lett volna, akkor fel se teszem a kérdést.
2016. dec. 21. 11:54
 12/32 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megragadtad a lényeget!


Bocs, iszonyat jó RB vagy, vegyél egy repjegyet tuti fel fognak venni valamelyik amerikai csapatba, megreformálod az NFL-t hiszen több TD-t futottál már itthon.


Esetleg egy videót feltölthetnél a YT-ra magadról, amint iszonyat jó TD-ket futsz éppen, két 120 kilós LB között ;)

2016. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Oké! :D A kövi meccsemről veszek fel videót. Ami 2017-ben lesz, idén 2016-ban már nincs meccsem.
2016. dec. 21. 13:23
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen meghatározó klubtapasztalat nélkül? Nem sokra. Még ha jó combine eredményeket is mutatsz, anélkül, hogy egy komoly ligában 1-2 szezonod van, amik alatt tudják nézni a meccsteljesítményedet, hatalmas lutri pickelni.


Ha komolyan gondolod az egész dolgot, akkor érdemesebb egy nagyobb európai ligában bepróbálkozni. (Ausztria, Németország (Európában szerintem az amerikai foci csúcsa))

Böhringer-t is két szezonnyi GFL után hívták meg a játékosmegfigyelők valami NCAA próbajátékra, onnan lett NFL draftee. (180. helyen el is kelt, mondjuk azóta csak gyakorló keretben van szerintem.)


Először ezer százalék, hogy valami köztes ligában kell edződni, az NFL-be futó posztra már régen nem atlétákat keresnek, hanem olyanokat, akik látnak is a pályán, meg van tapasztalatuk.


Egy pár szezon GFL, BIG6EFL viszont megalapozhat egy NCAA, vagy akár egy NFL karriert. (Hozzátenném, hogy rohadt sok munkával, és szerencsével, azért még mindig könnyebb húzni egy olyan amcsit az egyetemről, akibe 8 éves kora óta pumpálják a taktikát, flagfoci, utána meg komoly szinten.)

2016. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy megpróbálom az easy go to usa-t is, ott lehet kapni ösztöndíjat.
2016. dec. 21. 20:57
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
Minek teszed fel a kérdést, ha nem fogadsz el nemleges választ? "Nagyon nagy király vagy, menj próbáld meg." Ezt akartad olvasni? Aki nem ezt írta, egyből le lett ugatva meg vitatkoztál vele. Minek tetted fel a kérdést? Max azért, hogy elmondhasd milyen jól futsz.
2016. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

hagyd utolsó, sosem fogja megérteni, hogy az, hogy a faluban mindenkit lenyom kerékpárral az miért nem elég a tour de france szintjéhez. könnyű itthon királynak lennie, amikor a 45 éves ügyvéd haverom játszik DT-t az egyik magyar csapatban... Miért? mert befér, mert kevesen vannak, mert bár nincs 100 kiló sem, de nem nagyon akadt senki aki DT-t akart volna játszani :)


És mikor 2x megkerüli őt egy RB, akkor elhiszi, hogy mekkora király, mert bármikor TD-t csinál

2016. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

15:27-es vagyok


Jogos vagy utolsó. Én DE voltam, 18 évesen voltam 103 kiló és 2 méter. Nem voltam dagadt, gyors voltam. Csináltam pár sacket, de eszembe nem jutna, hogy amerikában próbálkozzak. Bírom, hogy naponta jönnek az ilyen kérdések. "Odavertem, az 1.6 BMW-mel Marika néni ezre suzukiját lámpánál, elképzelhető, hogy profi autóversenyző legyek". Kisarkított példa, de unalmas már.

2016. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Majd kb. 5-6 év múlva meg azt a hírt fogjátok hallani, hogy egy NFL csapat leigazolt egy magyar running back-et! :P
2016. dec. 27. 21:21
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, úgy legyen! Esküszöm, büszkék leszünk Rád!
2016. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!