Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet még esélyem a profi focira?

Lehet még esélyem a profi focira?

Figyelt kérdés
Na arról is lenne szó.15 éves vagyok egy kis faluban lakom szlovákiában.Itt a nagy csapat 3.ligát játszik.........de viszont az u15 és a u19 semmit se ér mert dzsungel ligát játszanak 10-11 évesen játszottam a u15 gyerekcsapatnál itt a falumban.Így hogy most 15 vagyok és a FOCI AZ ÉLETEM. szeretnék beállni valami csapatba.Tudom magamról h meg tudnám állni a helyem pl.egy 2.ligás u19-es csapatban is csak az a gond hogy nincs a környéken semmilyen jó csapat.Van kb 40 km-re egy város ahol az u19 5.ligát játszik....gondolkodtam hogy beállok oda.Szerintetek van esély ilyen 4.ligás meg 5.ligás u19-es csapatokból felkerülni idővel pl. Szlovák első ligába? Vagy nem muszaly hogy szlovák első liga legyen pl egy 2.ligás is jó lenne.Focizok rendszeresen haverokkal műfüves pályákon......de nkm ez nem elég mert valamilyen csapatba szeretnék beállni.Mert mindig mondják hogy milyen technikás vagyok,gyors stb. Igen ügyes vagyok de hiába ha nincs csapatom.Az utazas is megnehezíti a dolgaimat (busz)

2017. febr. 11. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha focista akarsz lenni,akkor jelentkezz Zsolnára vagy Trencsénre, vagy DAC..
2017. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!