Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi szinten van értelme...

Hobbi szinten van értelme évekig keményen edzeni, rendesen étkezni?

Figyelt kérdés
Tehát mindent betartva,viszonylag intenzív edzéshez viszonyítva az étkezést.Azt tudom,hogy kell a mozgás meg egészséges,de ízületeknek nem rossz egy idő után? Meg a sok kaja,mert anélkül megint csak nincs értelme.
2017. ápr. 17. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg.
2017. ápr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Van ertelme, de kinek mi a fontos.
2017. ápr. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Andi80018 ***** válasza:
Igen, mert ha 60 évesen 50-nek nézel ki, az nem rossz! Persze nem muszáj gyúrni csak, lehet más sportot is választani, de megtérül.
2017. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? Már alapból ha élvezem és számomra jó időtőltés, már akkor megéri az egész, hogy mást ne is mondjak.
2017. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha azért csinálod, amiért egy intelligens ember: A testmozgás szükségességéért és az egészségedért, akkor a kaja már nem is kérdés. Valójában a háború előtt a világ legtermészetesebb dolga volt a mai ritkának számító "egészséges étkezés". Ez volt az alap. Az edzést meg ésszel kell csinálni, úgy van értelme.


Nagyon függ a szintedtől is. Teszem azt, én 110 kilóval nyomok fekve szériában, az nekem a hobbiszint, mert eddig jutottam el és ezt egyszerűen csak tartom, már rutinból. De ha valaki megkérdezné, hogy "hé, haver én 75 kilóval szériázom...akkor most van értelme olyan hardcore szinten nyomnom, ahogyan te vagy az már nem egészséges?".

Neked kell tudnod, hogy mikor elég az elég.


Nyilván hobbiszinten semmi értelme hardcore-háború-nemvagyokb**i-gettóniggavagyok szinten edzeni, mert kitörölheted vele és elmegy egy öncélű b***mságra az egyetlen életed nagy része. Nekem ez a fent említett erőszint, ezen felül már túl sokat kell számolgatni, dobozolni, nagyon elfáraszt az edzés, nem tudok másnap kipihent lenni, szóval...nekem ez a hobbiszint. Neked meg más lesz. Több vagy kevesebb, majd eldöntöd.

2017. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 paper_chaser ***** válasza:
Úgy érdemes csinálni, hogy élvezd és jól érezd magad tőle.
2017. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti,végét nem igazán értem,hogy hobbi szinten nincs értelme keményen edzeni? Meg aki kevesebbel szériázik.
2017. ápr. 18. 20:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy csak úgy lehet feltornászni nagy súlyra nem?
2017. ápr. 18. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra értette hogy mennyit teszel érte. Addig jó amíg élvezed,egyszerű. Nem vesz el az életedből. Ahhoz hogy egy idő után tovább fejlődj áldozatokkal jár és ezt nem éri meg neki meghozni. De ha neked megéri több áldozat (mint pl amiket fent említett) akkor előrébb van neked a hobbi szint. Szerintem így értette.


Ez is változó nekem csak az edzés számít,mindent megteszek ami nem károsítja a szervezetem. Ezért dolgozok,ezért kelek fel,ezért táplálkozom.

2017. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem,szerinted az nem baj még,ha sokszor izomlázam van,valamikor az egész testembe ha nagy súllyal dolgozok pl. felhúzok? Az nem viseli meg a szervezetet?
2017. ápr. 19. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!