Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock n' roll....

Akrobatikus rock n' roll. Lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Három évet táncoltam. Éppen eljuthattunk volna területire, de elment az edző a városból és a formációnk feloszlott. Ez már négy éve volt. Azóta se találtam olyan hobbit, ami egyaránt ment is és élveztem is volna. Most történt egy tragikus esemény, (nem akarok konkrétumokat írni) ami eléggé megérintette a formációnk egy-két tagját. Eddig is kacérkodtunk a gondolattal, hogy újrakezdjük, de most tényleg szeretnénk, mert hiányzik ez az egész. Csak egy-két dolog aggaszt. Nem szeretném, ha picikhez raknának minket, viszont a kortársakkal pesig nem hiszem, hogy tudnánk tartani a lépést.

Mostmár nem valami jó az álló képességem se és eléggé tartok tőle, hogy (ebben is) kudarcot mondok. 16\l



2017. szept. 1. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze , hogy lenne értelme , gyorsan vissza lehet lendülni bele . Én hip-hop ozok egy baleset miatt 2év kényszer szünet után folytattam mázli , a tánctanáromnak hála , hogy a régi csapatba vissza kerültem pár óra után lazán ment minden .
2017. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2017. szept. 2. 23:40
 3/3 anonim válasza:

Ha még kérdéses: nincs értelme

ha alapból 3 év alatt sem jártál teruleti versenyen, es most 4 evet ki is hagytal, akkor eselytelen, hogy sikeres legyél

(nyilvan ugye felnott nemzetkoziben nagyon keves csapat van, igy kb az utolso is kijut orszagosra)

azért, hogy mozogj, nagyon jo

es ez nem hip hop, mivel szerintem az akr rockyzok 80%-a a sajat hip hoppozo kortarsai szintjen siman van, de a rocky, az egy sokkal osszetettebb, nehezebb sport(foleg hogy az akrobatikus rocky-t az olimpiai szovetseg sportnak nyilvanitotta, a hip hop meg csak tancnak nevezheto)

en is rockyzok (6 eves korom ota), nekem is voltak hullamvolgyeim (pl amikor a pontozok fele 1-nek,2.-nak rak, a masik fele 5-6., sot neha 8.-nak az egyesek mellett )

2019. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!