Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Hobbi testepitokent" mennyi...

"Hobbi testepitokent" mennyi ertelme van?

Figyelt kérdés
Oda kell figyelni az etkezesre hiszen enelkul nincs eredmeny. De mennyi ertelme van annak hogy valaki annak ellenere hogy kivanna es megenne egy bizonyos etelt, nem eszi mert " nrm tiszta". Pl puding, joghurt
2015. febr. 28. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

véleményem szerint, ez a "tiszta nem tiszta" ez sokkal inkább személyes meggyőződés, és/vagy táplálkozási divat függvénye, mint testépítés szempontjából releváns dolog... persze csak bizonyos határok között...

Én mikor abbahagytam, valójában utána is "tisztán" étkeztem, mivel ezt szoktam meg, ezt szeretem, mégis elhíztam... most 2 hónapja számolom rendesen a kajám, meg újra nekiálltam súlyzókkal edzeni, már le is repült 11kg, de ha megkívánok egy franciakrémest, akkor le megyek a cukrászdába és eszek egy franciakrémest, csak kb megpróbálom belekalkulálni a napomba.

2015. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semennyi. Nem attol lesz eredményed hogy te most 90% helyett 100%-ban eszel tisztán.

Eredmény attol lesz ha következetes vagy az étrendeddel és az edzéseddel.

Nem probalsz ki mindenfele uj modszert pár hetente hanem annyi makrotapanyagot viszel be amennyit kell és probalsz javitani az edzeseiden mindig.

2015. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Hobbi testépítő vagy. Nem kell "tisztán" enni. Legyen meg a kellő tápanyag, és a célnak megfelelő kalória és kész. Az állandó csirkerizst meg hagyd meg a versenyzőknek, meg az idiótáknak.
2015. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utoló válaszolónak. Kicsit erős ez az idiótáknak. Szerintem inkább te vagy az hogyha másokat leszólsz azért mert a céljukat el akarják érni.

Amúgy hobbi testépítőknek nem kell 100%-os étrend. Csak figyelj azért oda

2015. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tömegelsz, tényleg mind egy ha például a makróid 10-20%-át nem egészséges ételekből fedezed. Ha szálkásítanál, akkor azt mondanám csak tökéletes forrásokat használj.
2015. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja az idiotazast en is durvanak erzem, alapvetoen en szeretem is a csirket rizzsel. Csak edesszaju vagyok vagyis az lettem es sokszor nehez visszafogni magam, van amikor nem is megy utana meg szar.
2015. febr. 28. 15:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl imadom a natur joghurtot feherjevel kakaoporral, na meg a zsirszegeny turobol kb kiloszam megtunek enni. Igazabol ezek tiszta kajak nem?
2015. febr. 28. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

" Szerintem inkább te vagy az hogyha másokat leszólsz azért mert a céljukat el akarják érni. "


Látom nem megy a szövegértés.. Nem szóltam őket le, igazából nem érdekel, mit csinálnak. Szimplán egy vélemény, amit formáztam azokról az emberekről, akik elhiszik, hogy csak csirkerizzsel lehet eredményeket elérni (és még sok más mindent)...

2015. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!