Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan küszöböljem ki ezeket...

Hogyan küszöböljem ki ezeket a hibákat?

Figyelt kérdés
Focizom, 15 éves vagyok, kb. 1 hónapja kezdtem. Nem nagyon játszottam még idősebbekkel, faluban élek, mielőtt edzésekre jártam volna, csak a faluban fociztam, általában kisebbekkel...és a probléma, a "hibám" az, hogy a nagyobbak ellen kissé "puhány" vagyok, könnyedén arrébb löknek, sokszor labdát veszítek, és ezért sokszor csesztet az edzőm...magas gyerek vagyok, es nem valami testes, de akármennyit eszem, nem hízok meg, szóval ez nem megoldás. Egy szóval, hogyan legyek egy kicsit keményebb a pályán?

2017. nov. 18. 19:05
 1/2 anonim válasza:
Menj és gyúrj egy kicsit, de nem szabad sok súlyt emelgetni, mert az árthat a fejlődésben, kicsiről kezd (arra gondolok, hogy mi neked a közepesen nehéz (se nem könnyű se nem szakadsz bele) és aztán mindennap egy kicsivel rakj rá, ha kitartóan csinálod van rá esély, hogy nem tudnak annyira könnyen "fellökni". Ha ez nem segít akkor menj el disznóvágásra és egyél rengeteg zsírt. xd
2017. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És azzal mit tudok kezdeni, hogy megilyedek egy kicsit ha valaki olyan iramban jon felém?
2017. nov. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!