Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem értem, mi az értelme,...

Nem értem, mi az értelme, hogy az USA, Kanada és Mexikó rendez foci vb-t? Kb a fél földgolyót át kell utazni, ha át akarsz menni egy mási stadionba

Figyelt kérdés
ez eleve hülyeség, de még kikényszerít egyesektől környezetszennyezést is, annak meg mi értelme, hogy egy meccset nézel meg találomra?

2018. jún. 13. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mariskanéni egy külsős ember, ő nem számít bele a költségvetésbe. Akik a VB-re ráköltött és megtérült pénzt számolják, azok azt nézik, hogy az állam (mivel ő a szervező) mennyit költött és mennyit kapott a VB-ből. Az, hogy én orosz állampolgárként odamegyek és hotdogot árulok, az nem a VB bevétele, hanem a sajátom.
2018. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt itt mindenki arról beszél, hogy pénzügyileg megéri-e, de ha meg is érné, a környezetszennyezés, a klímaváltozás, a kár, amit okoz megfizethetetlen."


Épp ez az, hogy az extra bevételt a vállalatok lehet, hogy pont az épületeik korszerűsítésére fogják majd költeni és emiatt kevesebb lesz az ökológiai lábnyomuk. Vagy a város parkokat épít, esetleg zöldíti az utakat a bejövő pénz egy részéből. Tudod, lehet harcolni a környezetszennyezés ellen, de azt is látni kell, hogy sokszor inkább szennyezni kell egy nagyot, hogy aztán fejleszteni tudjunk máshol és végeredményben lenyomjuk a szennyezés mértékét.

2018. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Az, hogy én orosz állampolgárként odamegyek és hotdogot árulok, az nem a VB bevétele, hanem a sajátom."


Ennek a dóbevételét számolják természetesen.

2018. jún. 15. 09:25
 14/16 A kérdező kommentje:

"az extra bevételt a vállalatok lehet"


ez a legnagyobb önámítás, pontosabban blődség amit itt egy fórumon benyögsz

dollármilliárdok hatástanulmána nem egy valaki fejéből kipattan lehetséges talán, hogy nem pusztítjuk el a földet, ha a bevételből a cégek zöld parkokat építenek


CSAK 3 probléma van ezzel

(1) a lehet

(2) a cégek nem így működnek, nem ez az alapvető érdekük, és más mechanizmus hajtja őket

(3) ha igaz is lenne, attól még tök fölösleges fölöslegesen szétszórni egy fél földtekére a rendező helyszíneket, mert kisebb területen is érvényes, amit mondasz, nem kell fölöslegesen pazarolni amiatt! Teljesen értelmetlen, amit írsz

2018. jún. 15. 09:28
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el, hogy szerinted hogyan kellene megrendezni a VB-t környezetszennyezés nélkül. Az nem opció, hogy nem rendezel ilyet, mielőtt benyögnéd ezt. Te is csak dobálózol a szavakkal, de megoldást azt nem tudsz mondani rá.
2018. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért kell összeállni több országnak, ezt én sem értem. Egy Svájc-Ausztria esetében érthető, pici országok kevés(?) stadionnal. Na de ezek hárman a világ legnagyobb országai közül valók.
dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!