Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek hogy ne "pánikoljak...

Mit tegyek hogy ne "pánikoljak" a pályán? Teljesen leblokkoltam!

Figyelt kérdés

Suliban focizok és elvittek egy futsal meccsre. Edzéseken minden nagyon jól ment, meg is dicsért a tesi tanár. Kezdőbe rakott be. Nem tudom miért de annyira leblokkoltam hogy csak össze vissza rohangáltam és nem tudtam magam odatenni. Annyira nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, hogy nem is tudom mihez hasonítani! Nem is teljesen bepánikolás vagy valami félelem hanem egyszerűen megfogalmazni se tudom. Fizikailag is sokkal gyengébbnek éreztem magam a pályán mindenkinél. Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel! Nagyon bánt! Mit tehetnék?


Egy hónap múlva megint lesz meccs és szeretném ha a csapat számíthatna rám. Edzéseken nagyon jól szokott menni, ott meg labdavezetés alig ment. Vannak a csapatban akik fociznak és ők javasoltak a kezdőbe úgyhogy nem a tudás vagy felkészültség hiánya szerintem.


Valakinek valami hasznos tanács?



2018. okt. 26. 15:40
 1/4 anonim válasza:

Hali szia!

Na először is leszögezném,hogy én kosárlabdázok,és nem szeretem a focit,DE

Én tavaly szeptember óta játszom kosárlabdát rendes formában-egyesületnél-és egészen addig "uraltam" a pályát az utcán.Edzéseken is ponterős vagyok,pedig lenne ellenfelem.Meccsen viszont ugyan úgy szétesek én is,és pontosan ugyan így nem lehet megfogalmazni.Nincsen miértje meg ez ellen bevállt trükk,egyszerűen összeomlok meccsen.

Bár javult a helyzetem...Az igazság az,hogy néhány meccsemen kijön belőlem az állat,és rengeteg pontot szerzek (14-16) pedig általában 2-4 pont az átlagom.

Oké,most hogy leírtam a sztorim válaszolok is.

Ha úgy is érzed,hogy nem fog menni próbálj arra koncentrálni,hogy üres a pálya,csak te vagy rajta.És az első normális helyzet után-első pont (jó,ott gól) után kezdessz majd belejönni.A lényeg,hogy élvezd amit csinálsz.

Elég összeszedetlen volt,sajnálom :(

De remélem érted.

2018. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2018. okt. 28. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos hogy ez ne vessen vissza, a következő meccsen bátran dobd be magad. Csak úgy fogod legyőzni ezt a frusztrációt ha minél több éles meccset jatszol. Hamar hozza szoksz nyugi. Es ha hibázol ne panikolj mások is elrontanak egy passzt vagy lövést majd javitasz. Mielőtt a pályára lépsz mely levegők es csak a játékra koncentrálj ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak rólad.
2018. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben voltam egy ideig, edzésen jó, de meccseken földbement a lábam, minden megmozdulásom felesleges volt, de így, kb. CSAK 20-30 meccsel a hátam mögött az sem érdekel ha miattam kapunk gólt az elején, mert a vége fele mindig tudok javítani. Szóval nyugi, csak játszad a játékodat, javulsz. (Ez nem példa amit most írok: én fél évig nem jártam meccsre-edzésre és nagyban javultam, mint bátorság,mint technikásságban, viszont még énse tudok cseleket meccsen, sőt támadóként mindig eltünök a ködben)

2018. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!