Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen érzés síelni? Érezni a...

Milyen érzés síelni? Érezni a talajt, a buckákat a lábunk alatt vagy ettől azért vastagabb a síléc? Nagyon nehéz? Nem húzódik meg a lábatok, derekatok, stb? És mit szerettek benne? Nagyon drága sport?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2011. aug. 3. 23:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tévedés, hogy a fiatalok sportja! Az eplényi nyitónapon találkoztam egy 55 éves úriemberrel, aki tavaly kezdte, ahogy én is. (Én 17 vagyok)

Épp akkor alapították meg a veterán síklubbot, voltak egy jópáran, és mind 40 felett. :)

2011. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Románia olcsóbb síelés szempontjából?
2012. febr. 3. 03:12
 23/24 A kérdező kommentje:

Amúgy Romániában is vannak síterepek? Mert hegyek igen.

Ott biztos olcsóbb a szállás.

Mit gondoltok, vannak erről közelebbi információitok?

2012. febr. 3. 03:12
 24/24 csokismuffinn válasza:
Romaniaban is nagyon jo sipalyak vannak.Ha felszerelest keresel, azt nagyon olcson beszerezheted a hatarhoz kozel levo Nagyvaradi ocskapiacon.Sipalyakbol pedig tomerdek van:ajanlom Aranyost Feher megyebol, de megjobb a Kisbanyan levo palya(k).Kisbanya Kolozsvartol kb50kmrre van. A "Busten" palya eletem eddigi legszebb palyaja.elvezem, ahogy a fak kozott eltunik az ember es csak siklik le,elkepeszto sebesseggel!:>imadnivalo!!en csak 3-4 eve jarok sielni de nagyon elvezem.remelem segithettem:) (14L)
2013. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!