Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » El lehet felejteni síelni?

El lehet felejteni síelni?

Figyelt kérdés
5 évig síeltem, de a tárasaág miatt abbahagytam kb 4 éve. Viszont most megyek sítáborba havejaimmal, és szerintetek fogok ugy tudni menni mint 4 éve? Anno simán lejöttem bot nélkül egy piros páján, ez a tudás megmaradt? Vagy emberfüggő?
2011. okt. 11. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima ügy. Az első pár csúszás biztos szar lesz, de az akkor is szar ha minden évbne síelsz. Második napra belejössz. Tuti
2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem felejtek el síelni, mert nem is tudok - ahhoz túlzottan féltem a lábaimat. :)


De szerintem nem lehet, ha már egyszer megtanultad, pláne ha ennyi éven át nyomtad.

Szóval keine panik! :)

2011. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 *Glissade* ***** válasza:

Én sem sieltem még, mert nem érzem úgy hogy az én sportágam lenne. Így csak más példával tudok szolgálni:)


Nos, én régen tudtam görkorizni, majd abba hagytam (mert nem volt már kivel), majd 3rom év után elhívott az egyik régi ismim korizni.

Felkaptam a vadi új korimat, hogy menjek vele egy kört... és NEM MENT:D

Még egy sima járda peremen sem mertem lelépni pedig régen mindeféle lejtőn, padon gurulgattunk.

2011. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit ki ehet jönni a gyakorlatból, de néhány km után bele lehet jönni. bár én max 2 éveket hagytam csak ki, de az első nap(ok) mindig kicsit bizonytalanabak.
2011. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
annyira biztos nem fog menni egyből. de szerintem pár nap alatt belelendülsz újra:D
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

En most februarban csatoltam fel egy baratnom silecet- o meg az en boardom. Kb. egymagasak vagyunk, sulyban par kiloval tobb vagyok es a labunk igy ugyanakkora szal tiszta mazli volt xD


1 napig volt rajtam- mert a csqjnak nem jott be a board :) azt mondta sokkal konnyebbnek latszik, szal nem elvezte.


En regen lejotzem baehol bot nelkul.

Csodasan sieltem paros leccel- nem volt a labam kozott csak minimalis hezag.


Mosz nem ment olyan szepen mint regen... Ereztem h jobban szet van a labam... Persze erre is azt mondtak h "szepen jovok" de sztem meg egyaltalan nem.


Habar a mkstani szezonban elnezve a terepet kb. xarnak ra h h csak lejonnek az emberek a lejton, egynemely olyan terpeszben mintha hoekezne parhuzamos leccel, iszonyat nezni is...


En regen epp azt elveztem gyerekkent h megtanultam szepen parhuzamos leccel itt-ott szlalomozva lesiklani a hegyrol... Olyan jo volt h csak picit doltottem a lecet es mar is balra vettuk az iranyt, olyan volt mintha hozzam tartozna a lec es nem csqk egy sporteszkoz lenne

:)))

2011. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jah a lenyeget kihagytam h 5 ev utan- de inkabb 6.


Am estere mar jobban ment. :) szal vissza lehet konnyeden razodni.

Azert eloszor menj inkabb a tanulopalyara h ujra begyakorold a regi mozdulatokat.

2011. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy-két nap és belejössz
2011. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!