Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nehéz síelni? (bővebben lent)

PLL_girl kérdése:

Nehéz síelni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm rábeszélt, hogy menjünk el sítáborba a sulival, mert még egyikünk sem volt soha síelni, és családdal meg úgyse megyünk el soha. Én meg persze mondtam, hogy persze, jó buli lesz, majd röhögünk egymáson, meg minden... már megvan minden cuccom, csak egy kicsit megijedtem... a magasságól egyáltalán nem félek, sőt szeretem, de attól félek, hogy a lábam nem túl erős... Pedig sokáig sportoltam (hat év úszás) de már akkor is gyenge volt a lábtempóm, és egy hosszabb táv lefutása után egy hétig alig tudok menni... nagyon nehéz lesz nekem megtanulni síelni?

2015. febr. 14. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy nagyon igénybeveszi a lábakat, de ha tanulópályán kezditek oktatóval, akkor nem lehet baj. Úgysem fogtok még száguldozni.
2015. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh oké:D köszi,megnyugtattál
2015. febr. 16. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A síelés a legjobb dolog a világon a bringa mellett, és persze a dugás után. Úgyhogy érdemes megtanulni. :D
2015. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek #3-mal :D
2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az nem a lábad erősségétől függ, hanem attól, hogy mennyit gyakoroltad már, az elején nekem is elég nehéz volt.
2015. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!