Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a kiegészí...

Mit gondoltok erről a kiegészítőről? Jó lehetne izomépítésre?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptam. A tápértékei ugyan nem olyan rosszak, mégis van bennem egy kis kétely. Megjegyzem, már alapból van egy egész jó tömegelős étrendem, amivel jól fejlődök, és a súlyom is nő jó értelemben, de mivel a testépítés, főleg a tömegnövelés nem 2 forintba kerül, így jó lenne az étrendem mellé ez kis extra. (Persze ha jónak számít ez a kiegészítő.)

Mit gondoltok? Megérni ezt is szedni?


UI: Sima tejsavófehérje izolátumot alapból szedek, úgyhogy kérlek ne írjatok olyanokat, hogy szedjem inkább azt ehelyett.



ápr. 22. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Linket elfelejtettem, bocsi.

ápr. 22. 20:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök jól hangzik. Siman lehet jo reggeli vagy uzsonna mennyisegtol fuggoen meg hogy mit raksz melle. Feherjedua palacsinta. Jol hangzik
ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy instant zabkása. Ez egy sima étel. Mi az, hogy jó-e izomépítésre? Izomépítésre a progresszív edzés és a kiegyensúlyozott étrend jó. Egyetlen konkrét élelmiszerre rákérdezni ebben a témában értelmezhetetlen.

Ha belefér a kalóriakeretedbe és ízlik, akkor minden rendben, ha nem, akkor nincs minden rendben. Egy adag mindössze 350 kcal, tehát nem valószínű, hogy múlna ezen a terméken bármi is. Ráadásul 500 gramm az egész cucc, magyarul ha minden nap eszel belőle egy adagot, akkor öt nap alatt elfogy. Szerinted ezen mi múlik? Ugye tisztában vagy a makrotápanyagokkal és a kalóriaszámolással?

ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a kis extra csak egy szimpla kaja ami 4-5 reggelizés max szóval nem vágom mit értessz szedés alatt meg h mit vársz ettől


ez egy zab kása 😅


vagy az a terv h ezt most kaptad ajándékba de ha úgy van akkor innentől venni fogsz rendszeresen?? mert akkor oké ha bele számolod a kaloria keretbe bár sokkal olcsóbban kijössz ha magadnak csinálsz zab kását otthon


mennyit tudsz am a táplálkozásról meg a kaloriákrol meg ilyenekről??

nem sokat igaz?

ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó cucc, mivel a zabpehely + fehérje alapból egy jó kombó.

Viszont ha veszel fehérjét és a Spárban darált zabpelyhet kb. fele árban kijössz.

ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem értem miért támadtatok így le páran... :D Csak arra voltam kíváncsi hogy minőségi-e ez a cucc, és lényegretörően írtam le a kérdést minden részlet nélkül, ettől még nem kell azt gondolni hogy idióta vagyok. :D Csak hogy eloszlassam a kételyeket, tudom hogy mik a makrotápanyagokkal (és azoknak az arányával a tömegeléshez), és a kalóriatöblettel, kis millió cikket olvastam erről (nem megyek bele a részletekbe, mert akkor kb 20 percig kéne olvasni). Csakhogy konkrétumokat mondjak; a fekvenyomásban tavaly 95 volt a maxom, most 130, felhúzásban tavaly 140, most pedig 205, 18 évesen, ami szerintem nem rossz. Egy év alatt 17 kilót szedtem fel, javarészt minőség 14-15% testzsírral.
ápr. 22. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mi a kérdés? Mi az, hogy minőségi-e a cucc? Nem vizsgáltuk be a benne található zabot.

Ez egy öt étkezésre elegendő instant zabpehely. Ha ízlik, akkor nyugodtan edd meg.

ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!