Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen sportot kezdjek el?

Fxr01 kérdése:

Milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok,és már nagyon rég beleszerettem volna kezdeni valami sportba,csak lusta voltam,és leginkább az a gondom,hogy már picit idős vagyok elkezdeni egyéb sportokat. Elakarok kezdeni egy olyan sportot,ahol nem késő 16 évesen kezdeni,és simán ellehetne menni versenyekre. Tudom,elbírnék kezdeni focizni is,de nagyon rossz vagyok benne... Milyen sportot ajánlanátok?

2019. dec. 31. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Erőemelés.Szkander.Ha esetleg tehetősebb vagy akkor testépítés.
2019. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen sportot nem késő elkezdeni, a versenyzés felejtős. Na jó, mégsem. Bowling, darts, snooker ilyesmihez még nem késő.
2019. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

# 3 Erőemeléshez szkanderhoz illetve testépítéshez (ha van elég pénze) akkor nem késő.

Pl küzdősport vagy foci szertorna stb ahhoz már idős

2019. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan sport amihez túl idős lennél 16 évesen, focizni ugye úgysem szeretnél vagy nem tudsz. A sportolók felnőtt emberek. El lehet kezdeni bármilyen sportot bármikor csak mert nem 10 évesen kezded azért nem 20 évesen leszel tíz éve sportoló hanem 24 hűha össze dől a világ mi?
2019. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Jó na... 26. De a többi igaz
2019. dec. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4:

Két külön dimenzióban beszéltek. Sportot bármikor el lehet kezdeni, bármikor van is értelme. Élmezőnybe kerülni viszont életkor függő, és sportágonként más. Pl. ultrafutó még 30 felett kezdve is lehet világklasszis, de élvonalbeli úszó (uszodai távokban) már nem lesz valaki, aki 16 évesen kezdi.

2020. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami Neked tetszik, azt elkezdheted. Veresenyekre is eltudsz menni, szinte bármelyik sportban, de nem a profi versenyekre, de ha nagyon küzdesz az sem lehetetlen. Pl. a lányom 3 évesen kezdett ritmikus gimnasztikázni (most 10 éves), idén jött egy lány aki 13 éves és jó helyezéseket ér el nagyobb versenyeken is, mert akarja.
2020. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hobbi szinten bármihez lehet kezdeni, csak előnyöd lesz belőle. Kezd a sima futással, ez minden sport alapja.

AZtán bármilyen mozgást csinálhatsz, az a lényeg hogy mozogj.

2020. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!