Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintettek milyen sportot...

Szerintettek milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 1 év alatt 18 kilót híztam (nem büszkélkedek) így most 86 kiló körül vagyok,fiatalabban is gondolkoztam, hogy elmegyek sportolni valamit, de szüleim nem engedtek. Kondiba szeretnék menni, de nincs annyi pénz, hogy oda tudjak menni. Vízisport kizárt.

2019. okt. 22. 16:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A héten 1 normalis tesi óra van amit vagy megtartanak vagy nem. Meg 2úszás óra
2019. okt. 22. 16:21
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Birkózás, szumo
2019. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hegymászás.
2019. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Először kezdj intenzív gyaloglással, majd pedig futással. Azt szinte mindig be lehet illeszteni a napirendbe és nem is kerül pénzbe. A későbbiekben, ha már van egy alap kondid a HIIT (high intensity interval training) edzéseket ajánlanám, olvass utána. A lényeg, hogy szintén felszerelés nélkül kb bárhol végezheted és nem nagyon vesz igénybe fél (nagyon max 1 óránál) többet, rádásul zsírégetésre nagyon jó. Lényeg a rendszeresség.
2019. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ökölvívás.
2019. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzügyi gondok is vannak, akkor a legolcsóbb sport a futás, jó állóképességet ad, nem kell mellé extrán táplálkozni. A kondizást amúgy sem érdemes ilyen fiatalon kezdeni, ráérsz akkor, amikor már lesz rá pénzed, hogy finanszírozd. Addig is erősítésnek a saját testsúlyos edzések megfelelnek, erre is találsz videókat a youtube-on.
2019. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!