Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sportot kezdjek el?

Milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok 12 eves koromtol 15 eves koromig kis kihagyasokkal kick boxoztam es karateztam. azota nem sportolok semmit, 16 eves korom ota dolgozok es otthon ulok nagyon sokat amitol faj a hatam rossz lett a testtartasom gerincferdulesem lett es az izmaim mint a puding. Milyen sporttal erdemes kezdeni ha ezen valtoztatni akarok? hajlekonyabb akarok lenni, lazabb rugalmasabb es izmos is akarok melle lenni es a testtartasomat is javitani akarom. egyszoval jo kiallast szeretnek jo allokepesseget. Menjek valami csoportos orara, szemelyi edzo vagy kezdjek el valami kuzdosportot?tul sok a lehetoseg es nemtudom mi lenne a jo

2019. jún. 3. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
E-sport, mondjuk Fortnite
2019. jún. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj boxra hidd el jól jársz!
2019. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!