Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el?

Milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés

Eddig országúti kerékpároztam. Rakás pénzem benne van, amit nem is bánok, de minden évben van valami balesetem. (Nem autók, hanem másik biciklisek miatt.) Ebbe kezdek beleunni egy kicsit. Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy valami teremsportot kéne űznöm, csak nem igazán jut eszembe semmi ami érdekelne. Tavaly 1 évig súlyemeltem, de egy sérülés miatt azt nem tudom egyelőre folytatni.

20 éves vagyok, tehát már nem az a korosztály, hogy elmegyek egy egyesületbe és neki kezdek bárminek szerintem.

Kiváncsi lennék a ti véleményetekre, hogy mit kezdenétek el, esetleg ti mit sportoltok, stb.


2018. nov. 12. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Kis kiegészítés hátha számít bármit is.

Világ életemben olyanokat sportoltam, ami a lábam és szívem vette igénybe. Volt sok társastánc, kevés kosár, nagyon kevés futás, sok év tekerés és 1 év súlyemelés. Általában jobb szeretek egyedül, max 1-2 emberrel közösen sportolni. Vékony testalkatú vagyok és magas. Küzdősport nagyon nem izgat.

2018. nov. 12. 22:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig szabadtéri sportot csináltál (gondolom nem szobabiciklin volt baleseted ;) ), akkor a teremsport lehet, hogy nem az igazi? Ha egyedül vagy 1-2 emberrel együtt akarod, akkor csapatsportok kizárva. Esetleg tenisz/asztalitenisz, futás (eddig csak nagyon keveset futottál, ideje többet). Ha vékony vagy esetleg testépítés, bár az eléggé unalmas, monoton ha egyedül csinálod.

Maradj a biciklinél és gondold át mi volt az oka a sok balesetnek. Ha másik biciklissel ütköztél, akkor esetleg nem tudta, hogy jössz/közel vagy, azaz jobban vigyázz és jelezz amikor előzöl. Lehet biciklizni balesetek nélkül is.

2018. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!