Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es futamról? Főként a Ferrari ténykedésére gondolok. Én leírtam a véleményem, de kíváncsi vagyok más véleményekre

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz,hogy ilyet megcsinálnak egy futamon,amit tett a Ferrari,legalábbis,hogy ilyeneket mondtak Massa fülére,a csapatrádióban.Én mondjuk Massa-fan vagyok,és nem hiszem el,hogy azelőtt Raikkönnen,most meg Alonso miatt kellett lemondania a győzelemről,vagy előrébb engedni a másikat.Drukkolok a Ferrarinak,de amit most tettek az felháborító.Szerintem.Tudom,hogy a csapat érdeke meg minden,de azért ami elhangzott a csapatrádióban szerintem nagyon gáz,és sportszerűtlen.Megmondom őszintén örülök,hogy megbüntették a Ferrarit,egyenlőre csak pénzes büntetés...
2010. júl. 25. 19:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol megvan ez burkolt formában, RBR-nél nyíltan Vettelt favorizálják, mindenhol van első számú verszenyző.


Amit csináltak az gusztustalan, és sportszerűtlen volt, de az egész forma1 pár éve egy gerinctelen sz@r sport...

2010. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
19:51 Igazad van. Detto ugyanaz.
2010. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Meg is értem, meg nem is. Massa elkapta a rajtot. És NEM volt lassabb, mint Alonso.

Szegény tartotta magát rendesen, és látszott rajta a csalódottság. De a csapat érdeke mást kívánt.

A 'Bullnál is voltak ezek a szárny ügyek. Nagyon hasonló az eset.

Alonso meg hülye volt a nyilatkozatnál. Szólhattak volna neki.

2010. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Miért? Mit nyilatkozott Alonso amit nem kellett volna? Valaki világosítson már fel. Szerintem a csapat b*szta el azzal, h még elkezdtek sorryzni Massának, meg good boy stb...


szerintem kedves kérdező te most dühös vagy h Alonso idén jobb Massánál, vagy egyszerűen utálod v nem szereted Alonsót???????

2010. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Ezt csinálta annak idején Schumacherrel is a Ferrari, mindenki más csak a szolgája lehetett a MAGY BAJNOKNAK. Most nézzétek meg, hogy egyenlő feltételekkel Roseberg jobb nála! Alonsó nem más, mint egy hisztériázó, elkényeztetett sztár, celeb. Semmivel sem jobb a többieknél. Most ő Domenicali kedvence, kérdés, meddig.
2010. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

utolsó

Alonso jobban áll most Massánál, ezért kapta meg az 1. helyet

2010. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Csak az nem fogom fel, hogy egy ilyen nagy, gyári csapat hogy lehet ennyire amatőr. Szinte belemondták a rádióba,hogy "Ok, Felipe, most megszegjük a hivatalos szabályokat és arra utasítunk, hogy add át a helyedet a csapattársadnak, ami amúgy, ismétlem, tilos."


Engem nem is az akasztott ki, hogy csapatutasítás volt (ilyen szerintem minden futamon megesik, tíltás ide-oda), hanem hogy ilyen röhejes és burkolatlan módon oldották meg. Szinte vicces.

Értelmesebben is elherdáltak már 100000 dolcsit...

2010. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Én nem értem meg ezt miért kellett megcsinálnia a Ferrarinak! Előbb-Utóbb sztem Alonso magától is megelőzi Massat!


Utolsó: Igen teljesen igazad van!


Még az a vicces h most csak 100 000$-t kellett perkálniuk 2002-ben pedig 1 000 000$-t! Peidg így már ők "visszaesőnek" számítanak. Lehet h ez nem vol olyan botrányos min anno de sztem ezt se kellett volna... De mind1 Ők tudják!

2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

szerintem a csapatutasítás volt ami MEGALÁZÓ volt.a Ferrarinak nem így kéne bánnia egy olyan nagyszerű versenyzővel,mint Massa.Ő nem ezt érdemli.Legalábbis az,hogy a csapatrádióban utána meg nyálasan megdícsérték.Valahogy máshogy is lehetett volna közölni vele,hogy engedje el Alonsót.És az a kijelentés,hogy Alonso gyorsabb nálad kicsit durva volt,mert a műsorvezetők azt mondták,hogy ez így nem igaz.

Remélem Alonso nem nyeri meg a vb-t.Lehet köcsög vagyok,de komolyan ezt kívánom....

2010. júl. 26. 13:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!