Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es futamról? Főként a Ferrari ténykedésére gondolok. Én leírtam a véleményem, de kíváncsi vagyok más véleményekre

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz,hogy ilyet megcsinálnak egy futamon,amit tett a Ferrari,legalábbis,hogy ilyeneket mondtak Massa fülére,a csapatrádióban.Én mondjuk Massa-fan vagyok,és nem hiszem el,hogy azelőtt Raikkönnen,most meg Alonso miatt kellett lemondania a győzelemről,vagy előrébb engedni a másikat.Drukkolok a Ferrarinak,de amit most tettek az felháborító.Szerintem.Tudom,hogy a csapat érdeke meg minden,de azért ami elhangzott a csapatrádióban szerintem nagyon gáz,és sportszerűtlen.Megmondom őszintén örülök,hogy megbüntették a Ferrarit,egyenlőre csak pénzes büntetés...
2010. júl. 25. 19:04
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Csapatérdek az elsődleges....De vegyünk egy másik példát...Világbajnoki döntő....Az elején mindkét csapat óvatos...ismerkedik a másikkal...Utána általában az egyik kezdeményez...Rúg 1-2 gólt,és beáll védekezni...Mindez a 85. percben...Miért??Mert ha támadna,hátul kinyílna,sebezhetőbb...Elbukhatják az egész meccset...Itt is ez történt...Azt az egy megoldást választották,amivel még nyerhetnek...Csak sokan ezt nem látják be...Amúgy nekem sem nagyon tetszik,hogy ez megtörténhet,de megértem,és felfogom,hogy ez a helyes...Amúgy az lenne a fair,ha 1 csapat=1 autó....Na ott legyen csapatutasítás...
2010. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval teljesen egyetértek.

Az vesse az első követ a Ferrari tettére, aki ugyanebben a szituációban nem így cselekedett volna. Aki ugyanis nyerni akar, az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodik. Lehet nem nyer Alonso vb-címet, de megtettek egy apró lépést azért hogy egy fikarcnyival nagyobb legyen az esélye, és a fejükben az lesz, hogy ők minden alkalmat megragadta azért, hogy valamit ünnepelhessenek a vb végén. Hogy ez mennyire sportszerű vagy mennyire nem, az megosztja a közvéleményt. Én például abszolút nem ítélem el a Ferrari tettét...

2010. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!