Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es futamról? Főként a Ferrari ténykedésére gondolok. Én leírtam a véleményem, de kíváncsi vagyok más véleményekre

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz,hogy ilyet megcsinálnak egy futamon,amit tett a Ferrari,legalábbis,hogy ilyeneket mondtak Massa fülére,a csapatrádióban.Én mondjuk Massa-fan vagyok,és nem hiszem el,hogy azelőtt Raikkönnen,most meg Alonso miatt kellett lemondania a győzelemről,vagy előrébb engedni a másikat.Drukkolok a Ferrarinak,de amit most tettek az felháborító.Szerintem.Tudom,hogy a csapat érdeke meg minden,de azért ami elhangzott a csapatrádióban szerintem nagyon gáz,és sportszerűtlen.Megmondom őszintén örülök,hogy megbüntették a Ferrarit,egyenlőre csak pénzes büntetés...
2010. júl. 25. 19:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Most elkéne ismernie,hogy csapatutasítás volt?

Egyébként kedves válaszoló,te kinek szurkolsz?

Arc nélkül meg megy az arcoskodás...

2010. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
nem, nem kell elismernie. de fülét farkát be kéne húznia. ez a nyilatkozat tényleg szánalmas. nem mondom, hogy ismerje be. de ez a kigyorsításos duma is nagyon szar. massa elengedte, ezt kéne mondnaia. ettől még nem csapatutasítás, és még úgyahogy hihető is.
2010. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

amúgy hamilton.


most meg jöttök, hogy semmiért nem büntetik meg:D

2010. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"A győzelem jó érzés, és ez nem volt másképp Hockenheimben sem, különösen, ha arra gondolok, hogy a csapat összes tagja mennyire keményen dolgozott az elmúlt időben, hogy elérjük ezt a fantasztikus kettős győzelmet.”


Nem tudsz olvasni a sorok között. Alonso nem magát dícséri hanem a CSAPATOT.

2010. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Felesleges vitázni!

Ő úgy is ocsmányolja Alonsót, MI meg kitartunk Alonso mellett, mert tudjuk, hogy remek! Ennyi!

(Amúgy meg miért ne segítené az egész Ferrari csapat, ha még megvan az esélye a vb győzelemre?)

2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Amúgy meg miért ne segítené az egész Ferrari csapat, ha még megvan az esélye a vb győzelemre?


...és még én nem tudok olvasni a sorok közöt:D:D:D

2010. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

A győzelem jó érzés, és ez nem volt másképp Hockenheimben sem


---


ne ez a szánalmas kategória


amúgy beleolvashattok a cikk fórumába, hogy hogyan látják az ottani fórumozók, akik azért "szakmaibbak", mint ti

2010. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Bocsika, de te elég alaposan félreértettél! Én azt a "Miért ne segítené az egész Ferrari csapat Alonsót...", azt nem Alonso nyilatkozatára írtam, hanem saját véleményt nyilvánítottam. És ha azt mondjátok sokan, hogy az F1 csapatsport, akkor abszolút nem gusztustalan, amit a Ferrari csinált! Erről ennyit!
2010. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Jah, és lehet hogy a mondatát - a győzelem jó érzés, nem volt ez másként Hockenheimben sem - úgy értette, hogy visszajött a fikarcnyi esélye, hogy vb győztes legyen, és ez nagy öröm a számára.
2010. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

jólvan persze-persze, így értette, úgy értette.


de hányszor, mondjam el, hogy nincs bajom azzal amit a ferrari csinált??? lol hegyek

2010. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!