Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a véleményetek a mai Forma...

Mi a véleményetek a mai Forma 1-es futamról? Főként a Ferrari ténykedésére gondolok. Én leírtam a véleményem, de kíváncsi vagyok más véleményekre

Figyelt kérdés
Szerintem elég rossz,hogy ilyet megcsinálnak egy futamon,amit tett a Ferrari,legalábbis,hogy ilyeneket mondtak Massa fülére,a csapatrádióban.Én mondjuk Massa-fan vagyok,és nem hiszem el,hogy azelőtt Raikkönnen,most meg Alonso miatt kellett lemondania a győzelemről,vagy előrébb engedni a másikat.Drukkolok a Ferrarinak,de amit most tettek az felháborító.Szerintem.Tudom,hogy a csapat érdeke meg minden,de azért ami elhangzott a csapatrádióban szerintem nagyon gáz,és sportszerűtlen.Megmondom őszintén örülök,hogy megbüntették a Ferrarit,egyenlőre csak pénzes büntetés...
2010. júl. 25. 19:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy alonso nem nyeri meg a vb-t de azt bebizonyította hogy jobb massánal. Arról meg nem tehet alonso hogy azelőtt is massának raikonnen személyében volt egy nálánál jobb társa, akinek ugyanúgy át kellett engednie a helyét, ha olyan szitu volt.

Ha a ferrari nem lett volna olyan hogy a szezon elején jók aztán szarok alonso simán ott lenne az első háromban massa előtt. Mert így is hogy a ferrari szar azért sokszor a két redbull mögött végzett. És a szezon elején nem volt olyan hogy első meg második számú pilóta a ferrarinál. Alonso jobban teljesített massánál eddig és elhiszem hogy fáj massának de hát ez van. Most van egy csapattársa aki még igaz csak egy nagyon kicsit de esélyes a vb címre. Lehet hogy most a német nagydíjon massa gyorsabb volt, de az eddigi szezon során ez ritka alkalmak egyike volt. Szerintem ha egyforma autók lennének nehéz lenne olyan pilótát találni aki alonsónak ellenfele tudna lenni...

2010. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy ebből az egészből mindenki azt szűri le,hogy Alonso rinyál meg minden,de közbe nem is Ő kérte meg a csapatot,hogy Massa engedje el Őt. Szerintem is elég gázos volt,ahogy rászóltak Massára...

Egyébként az utolsó válaszolóval egyet értek.

2010. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Én nem Alonsora haragszom,hanem a Ferrarira,vagyis a Ferrari közlésére
2010. júl. 26. 18:01
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudjátok ebben az egészben az a vicces, amit az Anti Ferrari fanok csinálnak. Voltam az egyik F1-es oldalon és Alonso-t elmondták minden mocskos, csalónak, a Ferrarit szidják mint állat hogy hogy tehetett ilyet.. Szerintem inkább hallgassanak! Mert a Red Bull is majdnem ugyanezt csinált a szárnnyal kapcsolatban, a McLaren-ről meg ne is beszéljünk. Bár Hamilton-ék k*ssba vannak mert tudják hogy még rosszabbak. Na mindezzel csak annyit akartam mondani, hogy tényleg megoldhatták volna kevésbé feltűnően. Azzal meg hogy Alonso mocskos csaló nem értek egyet, mivel nem Alonso mondta a csapatnak hogy szóljanak Felipe-nek hanem a csapat maga döntött úgy hogy Fernando-nak első helyen kell végeznie.
2010. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólóval TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK!
2010. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
mi az, hogy hogy kellett volna lereagálnia? ott undorító módon csókolgatta azt a trófeát. az még csak haggyán, de én már hánytam attól is. utána végigolvastam a komlett sajtótáékoztatót angolul, és undorító ahogyan ott álszenteskedett. simán neki is el kellett volna mondani, hogy massa úgy döntött ahogy. 6 milliárd embert tudja, hogy massa miért "lassult le". ő pont nem. érdekes. előtte lévő nyilatkozatokat is meg lehet nézni, amikor hamilton elment a safety car mellett. igen ott ő volt a hülye, elbaszta. megkapta a büntetést, ott alo csapatrádión sírt a csapatnak, hogy ez nem igazság, aztán szintén a sajtótájékoztatón bőgött, hogy meg volt manipulálva a verseny. most nem volt? szerinte nem. massa valahogyan lelassult, de ő semmit nem tud.
2010. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy nem azzal van bajom, hogy elengedte, teljesen megértem, én is így csináltam volna. engem csalonzó viselkedése irritál, és ássa el magát minden kib@szott alonso fan, hogy egy ilyen gennyládának szurkol
2010. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én nem ásom el magam, sőt büszke vok arra, h Alonsónak drukkolok! Mindenkinek szíve joga, hogy kinek drukkol!
2010. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
ma 12:44 Ásd el te magad mikor ilyen szemétláda vagy! Én is büszke vagyok arra hogy Alonso fan vagyok. Büszke is leszek mert van mire ;)
2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

van-van... egy ilyen csaló szemétládának szurkolni nagy dicsőség.

[link]


olvassatok egy kicsit. szánalmas egy ember

2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!