Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek hatásos minden...

Szerintetek hatásos minden este 200 felülés + 50 fekvőtámasz?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 hónapja csinálom, de nem tudom, hogy ér-e valamit?
2011. febr. 8. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Figyelj nem az a lényeg ,hogy valamiből sokat csinálj hanem hogy az izmok minél erősebben húzódjanak össze.

Ha fekvőket akarsz nyomni akkor kezdetben csináld táskával a hátadon 2 percenként nyomj le 10-et fél órán át

hasprés is jó lesz csak szorítsd a hasad alsó részét a földhöz amikor csinálod 20-asával 1-2 perc pihenővel csináld ezt is legalább fél óráig.

2011. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
az tényleg igaz, hogy fiatal, még nagyon fejlődésben lévő szervezetnél nem szabad túl sokat konkrétan erősíteni. nem tesz neki jót. ezért mondják a 16os határt, de van akinél előbb, van akinél később lehet elkezdeni komolyabban testetépíteni. a sport hasznosabb
2011. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
IGEN BÁRMIT AMIT EDZEL HATÁSOS!!
2011. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 zitaszabo válasza:

Szia!

MÁr ne haragudjanak a többiek akik azt mondták hogy nem hatásos, de elég rendesen mellé fogtak és hülyeségeket beszélnek.

Nyugi,persze hogy hatásos.

A legfontosabb az edzésbe nem az h mennyit csinálsz és az mennyi ideig tart, hanem az hogy rendszer legyen benne és aktívan csináld,tehát inkább csinálj rövid de fárasztó edzést, mint egy három órásat amiben el sem fáradsz.

Persze az is fontos , hogy fogyni akarsz vagy erősödni,de gondolom te erősödni, ugy hogy meg lelelő az edzés.00

Na szia és sok sikert hozzá.

2011. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mindenkepp hatasos. Ha viszont sulyzozol, akkor ne vidd tulzasba.

Addig semmikepp, amig "noves"-ben vagy. Mert az izom rafog a csontra es nem engedi megynulni. Alacsony maradhatsz. (Lasd: Tornaszok, sulyemeleok.) Akkor szabad elkezdeni sulyzozni, ha a magassagod megfelelo mar.


Ha rendszeresen akarsz sportolni es fejlodni, akkor ajanlom figyelmedbe a: P90X-et


Nem kell betojni, hogy nem birod a feladatokat "terminator" modjara elvegezni. Lehet konnyiteni is rajtuk. (Do the best and forget the rest.)

2011. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
p90xet erősen ajánlom én is
2011. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Bocsi de sajnos nem tudom mi az :(
2011. márc. 4. 23:53
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha gondolod keress ra. En azert kezdtem el, mert eleg "igeretesnek" tunt. A puding probaja meg az eves. Most vagyok a 45. napon. Meg egyszer ennyi hatra van.


Feltettem egy kepet. Remelem latni melyik volt korabban? ;)


[link]


De lassan elmegyunk off topicba...

2011. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!