Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Októberre le szeretnék adni...

Októberre le szeretnék adni jó pár kilót hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Kick-boxolok, heti 4x van edzésem általában 3-3,5 órásak és szeretnék indulni versenyeken. 95 kiló vagyok (188 centi) és szeretnék leadni 10 kilót októberre, hogyan és mit csináljak hogy ez megvalósuljon? Edzéseken mindig odateszem magam kb. fél éve csinálom, nem sokat fogytam hanem átalakult a testem. Az edző azt mondja tehetséges vagyok.Szeretném a segítségeteket kérni.

Előre is Köszönöm a válaszokat! :)

17/F



2014. jún. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat... Magas vagy és 95 kiló, kick-boxban bőven lesz a súlycsoportodban ellenfél.


Vagy esetleg picit túlsúlyos vagy és ezért kérded? Ha igen, akkor heti 1-2 kardió edzés, magas intenzitással, pakold oda neki rendesen. De azért jó tisztában lenni ezzel is: a szíved egy bizonyos határvonal átlépése után már csak túlél, nem pedig "dolgozik". Menj el sportorvoshoz, az majd megmondja neked, hogy milyen pulzusszámot kell tartanod zsírégetés céljából úgy, hogy közben izomtömeget ne veszítsz.

2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
85 kilóra szeretnék lemenni, sportorvossal vagy háziorvossal kell beszéljek?
2014. jún. 12. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás mindkettő, de a sportorvos elengedhetetlen.
2014. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!