Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi az értelme a sporthorgászat...

Mi az értelme a sporthorgászatnak?

Figyelt kérdés
Egy állatot megkínozni aztán elengedni, hogy később kínozza más?
2021. máj. 22. 21:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%

"egyszerűen szakadjak meg, ha értem, hogy annak a halnak miért jobb, hogyha agyonütik és megeszik, mintha visszaengedik."


Nem rángatják ki fölöslegesen a vízből még 8x.Én eszem húst,kifogom a halat,fejbecsapom,és megeszem.Kíméletlen? igen.De nem ideologizálom meg,hogy jobb a sporthorgászat.Minden egyes ember a Földön vegetáriánus lehetne,mivel egyetlen állattal sem bánnak kíméletesebben,amit egy húsfogyasztó megeszik.

2021. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
78%
Nos én ha hal lennék biztosan jobban örülnék neki, ha miután megkinoztak elengednek, mint ha megesznek de ez ezek szerint nézőpont kérdése...
2021. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

Ki szereti a rántotthúst? Ki szereti a húslevest? Ki szereti a gulyáslevest? Ki szereti a halászlét? Ki szereti a hamburgert? Miben lenne más a halászlé és a sült hal?


Ez az egész visszadobósdis maszlag csak a tógazdák kreálmánya és a konyhaképtelen horgászok önámítása.

2021. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%
Már ne is haragudj de ekkorra baromságot is régen olvastam. Szeretek horgászni, hobbi, kikapcsol. Idén fogtam már kb 3 mázsa halat, tavaly isten tudja mennyit. Mégis mi a fenét kezdjek vele? Havonta egyszer megeszunk egy 3 kilós halat, a többivel mégis mit csináljak ha elhozom?!
2021. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

24

Főleg hogy a szabályok szerint sem hozhatod el mert van minimum landing size.

2021. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%

Mivan? Már miért ne hozhatnám el? Teruletenkent, napi és éves limit van. Amíg ezt nem éred el elhozhatod.


Legalább ha teljesen hülye vagy egy témában akkor ne próbálj okoskodni...

2021. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjad, úgyse tudod meggyőzni. Ő már láttot egy baráti társaságot dőlöngélve, hangoskodva, sörrel a kezében a tóparton és innentől levonta a sziklaszilárd következtetését:

Az összes horgász felelőtlen állatkínzó, részeges, lusta főzni.

Kész. Pont. Nincs középút.

2021. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

26

Igen szeméthalra ez így működik. De a többire meg van a minimum méret amit elvihetsz.

2021. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Igen van, és? Egy kezemen meg tudom számolni hány méreten aluli halat fogtam idén. Talán 3 kispontyot meg kettot tilalom alatt. És?

Ne tetezd a hülyeséget legyszives...

2021. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

29

Mit tetézek te majom, lehet hogy neked fura de nem mindenki ezüst kárászra megy. Én pl pergetek, alig fogok ki olyat amit el lehetne vinni.

2021. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!