Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi az értelme a sporthorgászat...

Mi az értelme a sporthorgászatnak?

Figyelt kérdés
Egy állatot megkínozni aztán elengedni, hogy később kínozza más?
2021. máj. 22. 21:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mert balhere vagy - ezt ne azokra vetitsd ki akik fognak halat...
2021. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

31

Már nem azért de ilyen édesvizi halakat akkor sem ennék ha fizetnének érte. Pláne nem pontyot, az egy ehetetlen sz.r.

2021. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

13.

Cipőt hordani KELL. Nem járhat az ember mezítláb.

Húst enni szintén nem árt, nyilván van egy határ. De ha megnézed, állatok között is vannak húsevők, logikus, ha az ember is az.

Autózni nem feltétlen kell, meg lehet lenni nélküle, én nem is autózom, és el is ítélem.

A sporthorgászatra viszont egyáltalán nincs szükség, teljesen helyettesíthető lehet más, kevésbé kártékony dolgokkal. Cipő nélkül még mindig eléggé kevesen lófrálnak az utcán, főleg télen.

Szóval az érvelésed kezd alakulni, de még nem az igazi. Azt nem tudom, honnan szedted, hogy aki ellenzi a sporthorgászatot, az az autózást nem ellenzi, mert ellenezheti mindkettőt. Nem az az érvelés, hogy felhozol még 8 dolgot, ami szerinted hülyeség, és emiatt nem számít, hogy amit te csinálsz, az hülyeség-e.

2021. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55%
MOndjuk az a gáz, amikor a horgászok / sporethorgászok autóval hajtanak a víz mellé. Láttam ilyet, egy tök szép, a civilizáció gépeitől mentes természetes hely lenne, de az autók szépen kikoptatták az utat oda.
2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
44%

#33

Cipőt sem KELL hordani. Sokan tök jól megvannak mezítláb is. Így van? Így van.


Látod, kettőnk közül nem én vagyok aki önkényesen eldönti, hogy mi kell és mi nem :)

2021. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!