Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fiúk, mennyire látszik nektek...

Fiúk, mennyire látszik nektek úszónadrágban a farkatok (akár fecske, akár sima úszó)? Ciki, ha nagyon látszik? Eldöntöttem, hogy újra eljárok úszni és vettem új úszót és nagyon átlátszik na még ha vizes lesz.

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy újra eljárok úszni és vettem új úszót és nagyon átlátszik na még ha vizes lesz. Mennyire ciki, ha nagyon látszik? ez általános? "28/F

febr. 17. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Én nadrágot használok és alatta boxer. Persze ez a sport szempontjából nem előnyös mert nem testhez simuló, nem áramvonalas stb...

Ha a simulósabb fajta akkor esetleg egy szintén testhezálló boxert vegyél alá, én legalább is ezt tenném.

febr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem is eléggé kivehető a formája, főleg amikor vizesen ráfeszül az úszógatya. sosem csináltam ebből problémát, és (legalábbis a fülem hallatára) mások sem, sosem kaptam miatta beszólásokat, cikizéseket, rosszindulatú nézéseket. egyébként nem is értem, miért kéne cikinek lennie, nem telibe himbálom mások előtt a farkam, egyszerűen csak kivehető az ágyékom környékén (is), hogy nem nő vagyok, hanem férfi.

(gondolom, te is ilyesmire gondoltál "átlátszik" alatt, és nem pedig olyasmire, mint ahogy mondjuk egy műanyag fólia átlátszik, mert az úgy viszont egészen más tészta)

febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Illetve szerintem nagyon kényelmetlen. Én a laza úszó shorthoz sem veszem alá, mert annyira zavaró. Viszont abban segíthet, hogy ne látszódjon a farkam mérete meg formája. Az olyan mintha meztelen lennék.

Mások is hordjátok alatta boxerral?

febr. 17. 23:16
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam. Akkor neked konfortos eltudsz vonatkoztatni attól, hogy más látja vagy megnézheti. Ez mindig így volt?
febr. 17. 23:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 igen, mindig így volt. hamar megtanultam, hogy az emberek egy csomó olyan külső dologból hatalmas problémát csinálnak maguknak, amiket mások valójában észre sem vesznek, vagy ha észre is vesznek, nem foglalkoznak vele.

eleve nem tudom, mi olyan érdekes néznivaló lenne azon, hogy (sok más férfihoz hasonlóan) nálam is lehet sejteni, hogy férfi nemi szervek lapulnak az úszónadrág alatt.

szóval sosem okozott kényelmetlenséget. és más szempontból is komfortos: utálom a nagy laza püffedt zsákszerű fürdőgatyákat, úszáshoz különösen, de egyébként is.

febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen talán néhány szexuális aktuson átesve még mindig érdekel, hogy valaki nézi-e a farkadat az úszógatyádban?


Ha nő nézi, hadd nézze, de a mai világban nyilván nem fogják, ha csak nem csapatban vannak.


Ha férfi nézi, akkor meg úgy is tudod mi a helyzet. Ha egy csapat férfi nézi és röhög, akkor nyilván fikázódnak és/vagy a hangadó féltékeny, mert a szerinted kicsi farkad az övénél nagyobb.


Tényleg fura, hogy ennyi idősen ezen kattogsz.

febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nő olyan melltartót hord, hogy eléggé kiemeli, a férfiak is megnéznék, nem problémáznak ezen.
febr. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Bár az enyém látszana.

Ezen ne parázz.

febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell parázni

A csajoknak meg a mellük látszik

Férfiak vagyunk van farkunk az úszónadrág a lényeget takarja

febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az úszás előtti hideg zuhany szokott segíteni. 😂Amúgy fecskét hordok és nem igazán zavar senkit, ha kicsit kidudorodik.
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!