Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fiúk, mennyire látszik nektek...

Fiúk, mennyire látszik nektek úszónadrágban a farkatok (akár fecske, akár sima úszó)? Ciki, ha nagyon látszik? Eldöntöttem, hogy újra eljárok úszni és vettem új úszót és nagyon átlátszik na még ha vizes lesz.

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy újra eljárok úszni és vettem új úszót és nagyon átlátszik na még ha vizes lesz. Mennyire ciki, ha nagyon látszik? ez általános? "28/F

febr. 17. 22:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Pont arra gondoltam, hogy a fecske egy helyen lefelé tarja a farkat és nem kerül olyan könnyen oldalra. Ez tényleg nagyon mellette szól
febr. 18. 14:00
 12/17 A kérdező kommentje:
#9 Ez mennyire triviális és igaz. Jó, hogy rávilágítottál. Ezt észben tartom. Különben már messze nem vagyok olyan szégyenlős, mint gimiben. Kondiban sem takargatom magam a zuhanyzóban meg felöltözésnél. Az uszodában meg sokan vannak, többféle korosztály, ezért ott annyira nem érzem magam annyira magabiztosnak, mert ezer éve voltam, viszont gondolom meg lehet szokni, ahogy otthonossá válik a hely
febr. 18. 14:03
 13/17 anonim válasza:

Nekem sajnos nagyon. Pedig bővebb josszúszárú fazon. De ráadásul nagyon vékony is vagyok hozzá.


20f

febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Legalább van minek kidudorodni. Légy rá büszke! Nem szégyelld!
febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

20/F

Nekem mindegyik nadrágba kidudorodik, főleg úgy hogy lobogós boxert hordok, férfiak vagyunk, ez van.

márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Nőként mondom, hogy ne aggódj ezen, én sem nézegetem a pasik gatyáját az uszodában vagy a strandon. Ha nagyon jó teste van egy pasinak, akkor azt megnézem, mert odavonzza a tekintetem :) de akkor sem a bugyit sasolom, meg nyilván nem bámulom szájtátva. Egyébként a víz alatt nem látszik, a medencéig meg csak eljutsz, de ha nagyon zavar, vehetsz fürdőköpenyt, vagy egy nagyobb törölközőt magadra teríthetsz.
márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vizesen mindenkinek látszik. Ha zavar,akkor úgy menj ki a medencéből, hogy gyorsan eltakarod, törülközőt gyorsan a derekadra tekered. Viselj fekete fürdőgatyát, azon nem nagyon látszik semmi.
márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!