Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehetséges lenne ez? Kajakkal...

Lehetséges lenne ez? Kajakkal kapcsolatos. Többi lennt

Figyelt kérdés

19 éves vagyok el akarok kezdeni jövőre kajakozni versenyszerűen, de anyum aztmondja hogy lehetetlen mert meló mellett nem fogom tudni megoldani az edzéseket, mert vagy ez vagy az, szerinte csak akkor lehet ha diák vagyok mert akkor ugye délután ráérek, vagyha m

ár annyira jólmegy h azért fizetnek...

Jelenleg így melózok 12 órázok 6-6 ig 3 nap nappal 3 pihi 3 nappal 3 pihi 3 éjjel 3 pihi 3 éjjel 3 pihi, pl ez mellett hogy lehetne megoldani?


2010. okt. 26. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
19évesen elkezdeni kajakozni rég rossz... Meló mellett meg nehezen, mert a nappali melónapokon nemtudsz menni edzésre kimaradsz. Ha eddig nem kajakoztál akkor nemfogsz versenyszerűen, főleg úgynem hogy még fizessenek is.
2010. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, szerintem ne éld bele magad nagyon, már késő ahhoz hogy versenyezz. Ahhoz viszont nem késő, hogy aktívan edz, és kajakozz, mint sport, hobbi. De aki mondjuk 19 évesen eljut oda hogy versenyezhessen, az már kb 10 éves korában elkezdte a kajakot.
2010. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló!


A kajak nagyon jó sport sok sikert a kereséshez.Tényleg kicsit öreg vagy már , profi már biztos nem lesz belőled. Próbálj egy szabadidős egyesületet keresni ahova ha fizeted a tagdíjat akármikor lemehetsz és edzhetsz. Én 16 évesen kezdtem el mondom kicsit lejárogatok utánna nagyon megszerettem én amikor csak tudok edzek az egyesület versenyzőivel profi már én se leszek de másfél év után szabadidős versenyeken már indultam és eredményeket is értem el.

2010. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!