Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan menthetem fel magam az...

Hogyan menthetem fel magam az úszás alól?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok, és az úszást a tornatanár kötelezővé tette. Nos, a házirendben ezt a bejegyzést nem találom... Azért iratkoztam informatikai iskolába, hogy ezt elkerüljem. Ki nem állhatom az úszást. Egyszerűen vízfóbiám van. Miest víz alá kerülök bepánikolok. Mi a teendő hogy ezt elkerüljem, hogyan menthetem fel magam ez alól, kihez fordulhatok. Természetesen tisztába vagyok vele hogy az úszás egészséges sport, de ez van, nemszeretem. Ki mit...
2010. dec. 8. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleiddel menj be az igazgatóhoz, aztán majd ő elintézi... ilyen nincs, hogy kötelező az úszás... max sporttagozatosoknak
2010. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet kötelező, és szerencsére sok helyen az is. (sulimban is az volt) Egyszer úgyis muszáj lesz megtanulnod úszni, meg kéne beszélned a tanárral, hogy neked speciális feladatokat adjon. Először csak bemész, kapaszkodsz, lubickolsz egy kicsit, mint a kádban, aztán szép fokozatosan. Csak látott már ilyet, szerintem tud egy-két módszert.
2010. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elmész pszichiátriára, és kérsz egy igazolást, hogy hidrofóbiás vagy. Mivel emiatt képes vagy ide írni, valszeg az is vagy.
2010. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lewad válasza:
Háziorvostól kérdezd meg, hogy miben tud segíteni.
2010. dec. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Győrbe jársz?
2010. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, debreceni vagyok. Miért? :)
2010. dec. 22. 11:43
 7/7 anonim válasza:

Nekem van egy trükköm: ha megkérdezi, hogy hol az igazolásom, elkezdek kutakodni a táskámban hogy pedig itt van, és akkor az mondja h mindegy, elhiszi, beír igazoltnak.

Amúgy is beteg vagy, szóval jogos. Elmész orvoshoz.

2011. jan. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!