Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Candida diétások! Karácsonykor...

Candida diétások! Karácsonykor mit esztek/ehet (t) ek?

Figyelt kérdés

nekem első karácsonyom és szilveszterem, úgy hogy semmi élesztős, finomlisztes, cukorral édesített sütiket nem eszem/ehetek.

aki már diéta alatt "átvészelte" ezt az időszakot az hogy élte meg?

családiszokás hogy körbe járjuk a testvéreket, nagyszülőket 24-től 26-ig és minden nap jól teleesszük magunkat.

édesanyám süteményéhez hozzáfoghatóbb finomságot még nem ettem és nagyon fáj a szívem hogy az ünnepet illetve a családomat sem "tisztelem" meg azzal hogy megkóstolom az általuk készített karácsonyi édességeket.

Szóval nekem ez nehéz így lelkileg is. Szóval akkor ilyenkor se ehetek és esztek?

nekem pedig külön sütemény miből készülne, hisz a kalács, a sok finom kelt tésztás ünnepi étel élesztő és cukor nélkül ehetetlen...


de a testemhez hű és kitartó szeretnék maradni, már van javulás, de sok tünetem van még ami csökkentésre vár így nem adhatom fel.


2011. nov. 7. 19:51
 1/3 anonim válasza:
Biztos,hogy candidad van?Mert en egyszer evekkel ezelott elmentem egy jo nevu maganklinikara es ott bemertek,hogy Candidam van mert a borom csunya volt, a fejborom stb stb es fizettem 60 ezret a vizsgalatert+ vitaminok.Megcsinaltam a dietat ez korul forgott az eletem,a kozertben minden joghurtnak tudtam mar az osszetetelet.Nagyon lefogytam.Es aztan elegem lett.Abbahagytam az egeszet.Es mint kiderult nem is volt Candidam.Hanem az egesz a stressztol volt.Es azota is hiszem ,hogy minden idegi alapon mukodik.
2011. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

idegi, igen. nekem nagyon erős candidás gombám van lent. iszonyatosan túl szaporodott. már kakálni se tudtam, ha mégis, akkor ment a hasam. ekcémám van, olyan durván, hogy fáj ha ceruzát fogok. volt kenet is, már ezelőtt 3 éve megvolt ez a betegségem, de nem néztem utána.

ha nem csinálnám, most újra gyógyszerezhetném magam. havi 3x canesten kúp és kenőcs. szerinted?

röhejesek az orvosok, semmit se vesznek komolyan.

mikor már majdnem sírva mentem orvoshoz, nem vizsgált meg, pedig könyörögtem. 4. nőgyógyászom...


de most nem is ez volt a kérdés, hogy mi a te történeted.

2011. nov. 12. 21:03
 3/3 anonim válasza:
Eszemben sincs észt osztani vagy lebeszélni erről a diétáról,de ez nem fog használni,csak ideiglenesen,amíg csinálod.Vagy addig sem.Már több esetben bebizonyították,hogy mindamellett hogy semmi értelme,még káros is.A kutatások szerint az egyik legkártékonyabb diéta.Bocs hogy én sem a kérdésedre válaszoltam!
2011. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!