Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásossabb...

Melyik a leghatásossabb módszer a hasedzésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:39
 1/5 anonim válasza:
hat...ha azt szeretned hogy izmos legyen a hasad akkor csinalj feluleseket(akaszd bele a labad valamibe vagy kerj meg valakit hogy tartsa le,tedd a kezed atarkodra es ulj fel,ereszkedj hatra,megint ulj fel,megint ereszkedj hatra,es igy tovabb...csinaj vagy 20-30 db,aztan egyre tobbet):D
2011. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy felülésekkel szét fogod ba.szni a hátad, tehát végezz hasprést (hogy mennyit és hogyan nehezíted stb. már nem kérdezted, de írhatok tippet) és persze antagonista izomcsoportot is erősítsd (hátizom).

hasprés mellet leghatékonyabb szerintem vegyesen statikus has edzést is végezni, alkarodon és a talppárnádon egyenesen kifeszítve tartod magad.

2011. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is a hasprést ajánlom

a 6 cellás hasizom titka az alacsony test zsír

nézz utána a neten

2011. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vertikális fekvőtámasz
2011. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
íves haspad nagyon odab.aszós.. ezt újra és újra be kell látnom. de ha lábbal kapaszkodva lógsz, és úgy húzod fel magad, az is egy komoly dolog, emlékeim szerint :)
2011. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!