Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Callanetics bejött valakinek?...

Callanetics bejött valakinek? Tényleg jó módszer a fogyáshoz és egy jó testalkat kialakításához?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

1. Jó testalkatod fogyással sose lesz.

2. Diéta+diéta+diéta+diéta+súlyzós és aerob edzés (heti 3-3x)

3. Csak videón láttam de ezt lehet ma eladni... Tök szuper mert Vin Dieselnek is ettől lett 50 es bicepsze stb, és megnyugtatja az embert hogy kényelmesen fekszünk és rángatózunk mint az ágyban akkor majd mindent megteszünk hogy jól nézzünk ki és egészségesek legyünk. Ha pedig nem jön össze akkor meg természetesen a tvben mindenki ki van retusálva ne aggódjunk ők is csúnyák a való életbe :)

Na az összes ilyen baromságról ez a véleményem.

2011. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a gerinctorna csak más néven.

Gerincproblémák rehabilitációjára való,meg totál elsatnyult izmok újra munkába való helyezésére.

A fogyáshoz nincs köze,mert arra a diéta való és az edzések kalóriaigénye sem túl magas.

Egyszóval a callenetics-nek semmiképp nem az "alakformálás" az elsődleges célja.

Ha meg így reklámozza valaki,az egyértelmű csalás.

2011. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
74%
Nagy tévedés!Aki nem ismeri ezt a módszert ne mondjon hülyeséget róla!Először is olvassa el a könyvet!Másodjára csak mellékesen megjegyezném,1 év alatt 20 kg-ot fogytam ezzel a módszerrel,+ annyit karcsúsodtam,hogy 10 kg-al kevesebbnek nézek ki,mint ami vagyok!
2011. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!