Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért "kell" póló úszás közben?

Miért "kell" póló úszás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem járni úszni, és megfigyeltem, hogy az egyik srác rendszeresen pólóban úszik. Általában csak az első pár hosszt ússza pólóban. Miért? Én csak arra tudok gondolni, hogy így hamarabb bemelegszenek az izmai. Jól gondolom, vagy van más oka is?


2011. szept. 19. 08:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oké, ma nem találkoztam vele, de ha legközelebb találkozunk, akkor megkérdezem. :)
2011. szept. 20. 23:52
 12/22 anonim válasza:
Biztos azért, hogy ne kapjon felhő szúrást. Javaslóm, hogy te is pólóban ússz!
2011. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Na és mit mondott miért????
2011. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
én úszó vagyok. és mi is szoktunk poloban uszni. igazábol csak ettől sokkkal nehezebb lesz úszni mert ugye hatalmas súly lesz rajtunk és igy jobban izmosodunk illetve nő a állóképességünk és amikor már rajtunk vane gy ideje és megszoktuk levesszük és ugy folytatjuk az uszást sokkal könynebb olyan mintha halak lennénk.
2011. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azóta sajnos nem találkoztam vele, mert én már más usziba járok!

moscow!

Köszönöm a válaszod! :)

2011. nov. 9. 08:48
 16/22 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, és nem is pont ehhez van köze, de én borultam már be ruhástól kajakkal a tiszatóba... nagyon nehéz volt kievickélni a ruhában :D hátráltatott, nehéz volt
2012. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Zsani:) válasza:
100%

Pólót azért vett fel a srác mert nehéz úszni benne, így több erőt fektet bele az edzésébe (jobban erősödik a keze)

Tenyérellenállás: gyorsabban lehet vele haladni, de nehezebb lenyomni a vizet így a keze erősödik

Lábbója: szintén a kéz erősítésére használják, a láb közé kell fogni így a láb nem tud mozogni

remélem megfelelő választ kaptál a kérdésedre:)

2012. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17.: Ha a lábat nem mozgatom, nem süllyedek el? Még nem próbáltam, egyszer talán kipróbálom. :D
2012. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zsani:) válasza:
100%
nem tudsz elsüllyedni,mert a bója fenntart részben másrészt pedig ahogy a kezedet használod az is fenntart
2012. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki hogy pólóban úszol. :)

Sokkal nehezebb, jobban erősít. Szerintem ezért. Edzésen mi is úsztunk már így.

2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!