Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4-5 alkalommal 2-3 óra...

Heti 4-5 alkalommal 2-3 óra jégkorizással lehet fogyni? Mellette egészséges, változatos étkezéssel, nem koplalással, csodadiétákkal.

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. De most tél van csodákat ne várj, mert a szevezet egy tartalékoló üzemmódban van.
2011. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csodákat várok, kb 8-10 kilót szeretnék leadni márciusig. Viszont még 25 kg túlsúlyom van, úgyhogy van miből fogynom. :)
2011. dec. 4. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi, de ez a tartalékoló üzemmód elég nagy hülyeség. max annak van tartalékolón aki otthon ül a tévé előtt és nyomja be a mézeskalácsot :D én tavaly télen 5 kg-t fogytam, most elkezdtem egy újabb diétás időszakot november közepén és -3 kg. (nem szokott ingadozni a súlyom, mindig reggel mérem). szóval mozgás+diéta alatt nincs olyan, hogy tartalékoló üzemmód mert tél van. nem jegesmedvék vagyunk :D


kérdező: én csak remélem, hogy hatásos, mert én most futás helyett csinálom :)

2011. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem föl a kérdést, mert korizni ígyis-úgyis lejárok majd, csakhogy érdemes-e ~10 ezer ft-t befektetni bele. Mert ha nem kifizetődő, akkor nem biztos, hogy megveszem. :)
2011. dec. 4. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:

láttál már olyan korist, aki éhen halt volna?

mert ha a korizástól fogy az ember, akkor szép lassan elfogy --> egyszer a szervezete sem lesz képes tovább működni.

mozgásnak jó, lényeg az egészséges étkezés mellette.

2011. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó, most vagy ennyire debilnek nézed a kérdezőt, vagy te nem látsz a kérdés mögé. a lényeg gondolom az lett volna, hogy a korizás megfelelő mozgás-e fogyás szempontjából. persze okosabb lett volna így feltenni a kérdést, de attól még nem kell hülyének nézni mást, mert te annyira okos vagy.
2011. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én az Aczél vagyok, persze hogy hülyének nézek másokat. ezt már minden rutinos GYIK-ező tudja.

és konkrétan arra válaszoltam, amit kérdezett.

2011. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán..az ex barátom ennyit járt gyúrni. gebéből jó nagy szekrény lett pár hónap alatt.
2011. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:00!


Hát talán nem ártana egy kicsikét olvasgatni e téren:)))De elnézem neked:))

2011. dec. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7.03: talán részben igazad van, én meg tapasztalatból beszélek. ha van is "tartalékoló üzemmód" akkor amellett simán lehet fogyni egy jól összerakott étrenddel és mozgássorral. nem én vagyok az egyetlen, csomó ismerősöm 1-2 hónapja kezdett bele és mindenki több mint 5 kg mínusznál jár...
2011. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!