Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással tudnék szélesedni,...

Úszással tudnék szélesedni, izmosodni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és iszonyat vékony. Akármilyen rendszertelenül, akármit eszek nem bírok hízni. Orvos megvizsgált nem mondta hogy bármi komolyabb oka lenne a vékonyságnak, egyszerűen csak ilyen alkatú vagyok. Gondolkoztam rajta hogy heti 3-4x1 óra úszást bevezetnék az életembe, mert azt hallottam az minden izmot megmozgat és egészséges is. Nem szeretnék ilyen kigyúrt vadállat lenni egyszerűen csak kicsit férfiasabb testet. Segíthet az úszás, vagy milyen más sport lenne a legjobb nekem? (gyúrni nem szeretnék)
2012. ápr. 10. 19:36
 1/4 dirtboy ***** válasza:
ha gyúrni nem szeretnél akkor az úszás jó lesz csak figyelni kéne a kajára is.
2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! és étkezésen mit kéne változtatnom? enni közvetlenül úszás után, vagy rendszeresebben étkezni?
2012. ápr. 10. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen hetente 3X 4X úszni fogsz, gyorsot, hátat felváltva (én így úszom) olyan farkas étvágyad lesz, hogy csuhaj. Nemhiába mondják, hogy az úszástól nem lehet fogyni.:) Én úszás után még a vasszöget is megenném :)
2012. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

leginkább hasznos kajákat kéne enni amiben jó tápanyag van.

sok hús,zöldségek,rizs,főt krumpli ilyeneket.

a telített zsíros sz arokat kerülni.

az izom építéshez sok protein kell és sok ch is,rostok,vitaminok.

ezeket meg kéne adni a testednek.

igyál sokat és ne cukros sza rokat hanem vizet.

2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!