Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nem tudok megtanulni...

Miért nem tudok megtanulni úszni? Oviban 2hétig általánosban 3 hétig tanultam.5. -ben fél évig úszás volt a tesi helyett mégse tok. Vagy elég a súlyemelés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 20:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
én sem tudok megtanulni uszni
2009. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
nekem sem megy : D nem fulladok meg, meg végülis tudom a technikáját, de nem megy maga az úszás.
2009. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
jó isten xD hogy nem lehet tudni
2009. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

utolsó válaszolónak:

eléggé szánalmas vagy hogy így lenézel másokat sztem.

nem tehetnek róla.

a testvérem pl. egy gyerekkori trauma miatt nem tanult meg úszni, mert azóta "fél a víztől"

2009. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sose ment rendesen. Illetve, óvodában még tudtam nagyjából, de nagyon lassú voltam, aztán amikor a hátonúszást tanultuk, csináltam véletlenül egy hátrabukfencet a vízben, és majdnem megfulladtam. Azonnal kimásztam, de az úszómester visszaküldött, és azzal a nagy bottal, amibe lehetett kapaszkodni néha, szinte a víz alá nyomott :S Azóta félek a nagy víztől, és nem tudok úszni. De úgy tervezem, idén megtanulok :D
2009. júl. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
83%

nemtudom mi lehet az oka szerintem ne add fel és próbáld újra

sok sikert

2009. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
78%
Szerintem minél többet vagy vízben, ahol leér a lábad - persze úgy hogy közben a feked kinn van a vízből - annál jobban fog menni. Én tizenévesen egy haverom segítségével tanulgattam, alig ment. Aztán az idők folyamán egyre javult a dolog. Ma sem megy tökéletesen, de biztonságban érzem magam a vízben, bár nem tudok folyamatosan sokat úszni. Úgyhogy csak gyakorlás, és egyre bátrabb és magabiztosabb lesz az ember.
2010. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

megtanultam a mellúszást és elég jól megy

U.I. akinek van rá lehetősége (nekem suliban,) annak kívánok sok kitartást és sikert, mert ha én megtanultam akkor bárki meg tud ::))

2011. jan. 3. 09:22
 9/11 anonim válasza:
én is így vagyok.Ugyanakkor jártam mint a többiek és mégse tudok többiek meg igen.nem fulladok meg de nem tudok helyesen úszni:(
2011. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok kb :)
2011. jan. 29. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!