Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszók képesek akár az...

Az úszók képesek akár az átlagos medence egyik végéből átúszni a másikba 1 levegő vétellel, hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan képesek arra, hogy így kitágítják a tüdőjüket ? Hogy edzenek rá ?

2012. dec. 25. 18:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Gyakorlat teszi a mester.
2013. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem a medence alján póbáld, és akkor ha már nem bíros tovább egyből fel tudsz jönni, h elrugaszkodsz az aljáról.... nekem így tanította az eddzőm, ja és ha a hasadba veszed a levegőt tovább bírod ;))
2013. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy, még az is lehet motiváció, amit én csináltam xD (de nyilván nem ez volt az egyetlen, sem okból sem célból)

Úszószemüveg helyett búvármaszkot használok, ami, tudjátok, azt jelenti, hogy az befogja az orromat is. Ha csaj úszott velem egy sávban, akkor hanyatt fekve úsztam a víz alatt (a medence aljához közel, hogy tuti ne ütközzek a kolleginába), láttam is és az orrelárasztás is elkerülve xD és minél tovább bírod ezt, annál tovább gyönyörködsz a látványban

2020. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!