Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Heti 2x 1km úszás mennyire...

Heti 2x 1km úszás mennyire tart edzésben?

Figyelt kérdés
Úgyértem elég ez mint sport? vagy mellette mást is kéne üznöm? vagy többet? 1km soknak számit?
2009. okt. 16. 20:20
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én 6 éve úszok hetene 6-7-8x is :)

Átalgosan 3-5 km között edzésenként,tehát azért 1km egyátalán nem sok.

Persze hobbi szinten azért az nem rossz :)Mellette még elmehetsz kondiba,én heti 3x megyek oda is :)


Így vállad is lesz ami izommal is párosul ˘˘Nekem bevált :)

2009. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, 1 km édeskevés. Persze el kell kezdeni valahol, de nem ez legyen a cél, hanem mondjuk 3,5 km, az már egy öbölátúszásnyi táv. És heti 3szor kell(ene) sportolni, persze heti 2 is sokkal jobb mint ha egyáltalán nem mennél :)
2009. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez 100%-ban attól füg hogy mik a céljaid? Valamenyire edzésben tarthat, és talán valamenyire még fejlődni is fogsz, ha nem arról van szó hogy eddig heti 5-ször edzettél valamit! De komoly fejlődés biztos nem lehet!
2009. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindig emelni kell a tavot,es jobb ha tobbfele gyakorlatot csinalsz,hogy telleg abban az 1 km ben is megmozgathasd minden izomcsoportodat,1 km teleg keves en is heti 4 5x edzem,2-3 h/edzes-3000-4500 m kb:)Folyamatosab noveld a tavot hiszen ha az izmaid fejlodnek,mindig tobb es tobb kel.Nagyon hatsos lehet ha igenybe veszel edzoi segitseget,a motivacio es az az edzes felepites amit o ki talal neked,az hasznodra fog valni meg ha heti 2 szer is uszol:)


Hajra!

2009. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!