Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szörfösök segítség! Ha egy...

Szörfösök segítség! Ha egy bizonyos irányba fúj a szél. Akkor hogy lehetséges az, illetve lehetséges az hogy a széllel szemben szörfözzünk?

Figyelt kérdés
(Windsurf-re gondolok mármint olyan szörfre, aminek vitorlája van)
2009. okt. 21. 19:22
 1/4 anonim válasza:
100%

Heló!

Én nem értek hozzá, de amennyire tudom, teljesen szélirányba nem lehet menni, hanem attól kicsit eltérve, cikkcakkban. Pl. szélirányra 15 fokos szögben mész 100 métert, aztán fordulsz 30 fokot, és megint 15 fokos szögben, megint százat, stb... Aztán, hogy ez a szög mekkorára csökkenthető, azt nem tudom. Az viszont majdnem fix, hogy egy az egybe nem lehet széllel szemben.

2009. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
sehogy
2009. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
áhh értem... köszönöm
2009. okt. 31. 16:51
 4/4 anonim válasza:
PONT széllel szembe nem lehet menni. :D negyed szélbe max , de úgy is csak lassan főleg ha kicsi vitorlád van... Én 9 éves korom óta szörfözök szóval tapasztalt vagyok :D
2010. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!