Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás után miért van piros...

Úszás után miért van piros csík az orrom alatt?

Figyelt kérdés
Heti egyszer járok uszodába és minden alkalom után van egy függőleges piros csík az orrom alatt. Néha egészen a számig elhúzódik, de van amikor rövidebb. Másnap reggelre pedig elmúlik. Csak úszás után tapasztaltam ilyet. Mitől lehet?
2009. nov. 11. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy irritálja a klóros víz azt a bőrfelületet.
2009. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyomja a búvárszemüveg?
2009. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a szemüvegtől nem lehet,azt nem az orrom és a szám közé teszem :D

a vízre én is gondoltam, de csak ott egy pici csíkban? elég furi, bár ki tudja..

2009. nov. 12. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan hasítod a vizet.
2009. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Talán volt valaha egy hosszú sebed. Azok szoktak elszíneződni ideiglenesen a sok víztől.Nekem van ilyen a kezemen és az kissé lilás lesz.( De nekem a heg is látszik)
2010. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem pl iszonyatosan érzékeny a bajszomnál, borotválkozás után akárhogy és akármivel csinálom, főtt-rákvörös. ha másfél napon belül megyek vele edzeni, akkor tisztára kiveri, de csakis a bajszomnál
2010. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!