Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás vagy kocogás jobb pocak...

Úszás vagy kocogás jobb pocak eltűntetésre?

Figyelt kérdés
Derékkarcsúsításra, (kis) pocak eltűntetésére kellene mozognom. Ha úszásra szavaztok, akkor légyszi azt is írjátok meg, hogy gyors- vagy mellúszást javasoltok!
2009. nov. 30. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a kocogásra szavazok :)
2009. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ugytudom az uszás a "tökéletes" sport, magyarul minden izmot memozat, de mivel gondolom konkrét válasz szerettnél a kérdésedre, és a kogást (futás) javaslom.

(azért melette csinálhatsz felüléseket is!)

2009. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy éve úszom rendszereen, a derekamról eltűnt az úszógumi, általában lement a háj, de a pocakból maradt, és nem akar lemenni, tehát az étkezés is fontos az úszás mellett,

az eltüntetéshez leginkább a pillangó, esetleg a hátúszás a hatásos

2009. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A futás jobb erre a célra.

Viszont a kettőt kombinálhatod nyugodtan, mivel az úszás "helyreteszi" az ízületeidet,míg a futás eléggé megterheli őket főként a térdeket. Futás másik hátránya, a sok előnnyel szemben,hogy leépíti a mellizmokat, úszással ezt megakadályozhatod. Szóval ha én megtehetném, a kettőt kombinálva csinálnám.

Egyik napon futás,aztán úszás,majd egy pihenőnap és elölről.

2009. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát! Most már nem állok neki a futásnak, várok tavaszig, de az úszást elkezdem.
2009. dec. 1. 10:31
 6/7 anonim válasza:
legjobb mind a 2
2010. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
inkább csinállj felüléseket!de az a tuti h fogyokura,sport
2010. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!