Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 55kg-al edzek napi 1 órát 10...

55kg-al edzek napi 1 órát 10 nyomás után 1 perc pihenő és nem idzadok ez baj így is növekszik az izom kezdő vagyok!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 19:51
 1/8 anonim válasza:
Ajjaj! egy perc az nagyon sok! ha az erőálló képességedet is szeretnéd növelni ne pihenj ennyit. ez az edzésterv amit most leírok neked, nagyon jó, de ettől aztán izzadni fogsz, ha jól csinálod.csinálj meg 1 percen belül 10 nyomást, 10 fekvőtámaszt. 10 szer 1percet kell megcsinálni, az tíz perc. tehát ha mondjuk megcsinálod a 10-10 et 40mp alatt, marad20 mp-ed, és már kezdődik is a következő perc. na ez egy kör. ebből annyit csinálsz amennyit akar. ha kemény, akkor csökkentsd a súlyt, vagy a húzás-nyomás számát. a lényeg hogy tényleg jól csináld.
2010. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hány kg a maximum, amit (1x) ki tudsz nyomni?
2010. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nemhiszek nektek
2010. febr. 13. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen választ kaptál, az utolsó hozzàszóló csak egy kérdést tett fel. Ha szerinted még egy kérdés sem igaz, akkor Te minek kérdezel? (Egyébként jó lenne, ha egy-egy "kinyomás" elött belenéznél egy nyelvtankönyvbe is...)
2010. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, "előtt"
2010. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha hidegbe edtesz akkor nem izzadsz annyira mint ha melegbe edzenél.ugye ez logikus.nem csak az izzadáson van itt a hangsuj.ha kis sullyal nyomsz sokat,az leszálkásit.hogyha tömeget akarsz növelni akkor nagyobb sulyal kell dolgoznod.vagy nyomj piramisba pl:50kg15*,55gg12*,60kg10*,65kg8*,70kg6*.ez csak egy példa.nézz utána szaklapokba,vagy weboldalon:testépitéslap.hu
2010. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az aki azt írta, hogy nézz bele egy tankönyvbe az írta a legnagyobbat!Nehogy megidzadj! :) Amúgy pedig, én nem hiszek neked, mert aki 1 óráig nyom fekve feltéve ha rendesen csinálja az izzadni fog.Ha nem akkor gyere le velem thai box edzésre.Minden harmadik napon futok 8 km-t és minden harmadik nap edzek otthon 1,5 órát.Én izzadok.Csináld rendesen!
2010. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az 1. vagyok. A többieknek igaza ban, ja és tuti hogy valamit nem csinálsz jól. És nem írtam hülyeséget, mert 5 éve kajakozok, és ezt az edzéstervet az edzőm mondta, hozzáteszem ért hozzá, mer csinált már valakiből olyan jót hogy eb-n 2. lett.
2010. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!