Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kajakozok, abba szeretném...

Nightwing evil kérdése:

Kajakozok, abba szeretném hagyni de mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Még egy éve SINCS meg,hogy kajakozok,már utalgattam a szüleimnek de azt mondták nyolcadikig sportoljak. Nem tudom mit tegyek.Anyukámmal beszélni szeretnék de mit mondjak? Szerintetek egy ebédnél amikor a testvérem is ott van (20 éves) Jó lenne mondani? sajnos nem rég mondtam hogy megdícsértek és fura lenne lehet ha most mondanám. 12 éves vagyok csak mondjuk. Kérlek segítsetek!

#kajak #sport abbahagyás
2016. júl. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Engednék szerinted ? nekem nehéz mert apám is judozott, és nem engedi.
2016. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom,apával nehezebb beszélni. Anyukámmal majd lehet róla szó nálam. neked azt ajánlom hogy szép lassan kérd onnan ki magad (pl -apa: milyen volt az edzés? -te: rossz és ezt mindig és mindig utána kb 1 hét eltelt és mond hogy abba akarod hagyni.)
2016. júl. 18. 22:03
 3/5 anonim válasza:
Mond meg nekik h nem szereted és h abba szeretnéd hagyni. Ha erre azt mondják h muszáj vmit sportolnod mondd meg nekik h keresel mást...
2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ne hagyd abba.

Jó széles vállaid leszek, a csajok csípni fogják.

2016. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket,már megbékétem a sportal naggyából! :)
2016. júl. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!