Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Elhívtak hétvégére a Dunára...

Elhívtak hétvégére a Dunára kenuzni? Én nem tudok úszni. életemben nem ültem még csónakban sem. Mentőmellényt kapok. Mennyire veszélyes ez. Ja. Egy kis víziszonyom is van. Mégis elmennék, csak nem tudom mennyire necces.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdőjel stornó.....szóval kijelentőben: elhívtak vízitúrázni
2016. aug. 2. 13:14
 2/8 anonim ***** válasza:

A duna sok helyen a gyakorlott úszónak is veszélyes. Elő fordulnak érdekes örvények, sodrások, amik lehúznak és csak méterekkel arrébb engednek fel... Sokan itt pánikba esnek még a jó úszók közül is, akiknek nincs tapaszalatuk a folyami úszással és megfulladnak.

Én ha egyáltalán nem tudnék úszni, a dunának a közelébe sem mennék.

2016. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyedben otthon maradnék és inkább utána néznék, milyen szabályok vonatkoznak a mondatközi írásjelekre; illetve mi alapján, hová tesszük őket.
2016. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne menj! Én is félek a víztől,eszembe nem jutna csónakázni! :) Elkap egy pánikroham,mit csinálsz?
2016. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 2.-NAK: a helyedben a kérdésre válaszolnék, vagy csendben maradnék....köszi
2016. aug. 2. 13:40
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, hajlok én is inkább erre, de kíváncsi vagyok más véleményére.....van bennem kalandvágy csak nem tudom mivel számoljak
2016. aug. 2. 13:44
 7/8 anonim válasza:
100%
Kalandvágy bennem is van,de a víztől valamiért nagyon félek,így ezt a kalandozást kihagyom! :) Gondold át,és azt is,mit kezdenek veled,ha bepánikolsz?
2016. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el,ha : elmondod nekik,hogy te úszni sem tudsz,és te nem is kenuztál,sőt csónakot is képről vagy a kocsma nevéről ismered,és azt mondják : figyelnek rád,és valamit segítenek,és nem a gyors részén,hanem pl : 1-1 holtág részén lesztek.

De ilyen esetleg inkább egy tóra menj,mert ha ott beleesel mi van?semmi,a test alapból sem süllyedne,a mellény meg 100%-ban megvéd ott téged.

Inkább először úszni tanulj meg,30 fokban a 20 fokos víz jól esik.

2016. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!