Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a francért van hogy sok...

Mi a francért van hogy sok gyerekre feltesznek ilyen mentőmellényt pl evezéshez, kenuba, vagy ilyen dolgokra? Rajtam soha nem volt, én 6 évesen átúsztam a dunát.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Kemény vagy, mint a kád sarka.
2013. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Nincs mindenki olyan erőnlétben, meg jobb megelőzni a bajt, főleg ha nem tud rendesen úszni !


De te tele vagy energiával, mint szobakutya g.ecivel !

2013. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kétlem, hogy 6 évesen átúsztad a Dunát, max az eredeténél. De ne cikizd azokat, akik a biztonságra mennek.

Nem mindenki Superman.

2013. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de hülyék a szülők, amiért nem akarják, hogy belefulladjon a folyóba a gyerekük, mint ahogy ezt évente annyian megteszik! Vagy hogy segítik a megtalálásukat a mentőmellénnyel, ha már megtörtént a baj. Tényleg, komolyan, miért nem tesznek rájuk sonkát és hajtják be őket az erdőbe medve párzási időszakban?
2013. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pedig átúsztam, hiába kétled. persze a szüleim csónakban mellettem eveztek, vigyáztak rám, de én megcsináltam, és nagyon büszkék voltak rám. ennyi.
2013. jún. 26. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor jó vagy !

Most hány éves vagy ?

2013. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16
2013. jún. 26. 22:56
 8/16 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok versenyúszó, sőt még csak nem is sportoltam edzővel, egyszerűen nekem az úszás és a víz olyan mint másnak pl a járás. teljesen átérzem, és órákat tudok úszni...
2013. jún. 26. 22:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha, és mi volna, ha azt mondanám, hogy nem mindenki ilyen jó mindenben, mint te? Lehet valahol egy kisgyerek már bikákat lovagol, téged pedig simán agyontaposna, mégsem jön ide senki hőzöngeni, hogy óó mi a francért vannak kerítés mögött rodeókon az emberek? Én már kiskorom óta bikákat lovagolok oszt most meg 15 vagyok. És? Kutyát se...


Mellesleg épp elegen fulladnak bele a folyókba (és most akár nevezheted őket bénáknak is), hogy jogos legyen a félelem.

2013. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
haverom 10 kilómétert úszik minden második nap, de ha hétvégén megyünk kajakozni szó nélkül felteszoli a mellényt... amúgy egyszetû a válasz, gyerekeknek kötelezõ! felnõttek nagyrészének meg van annyi felelõsségtudata, hogy tudja, bármikor bármi megtörténhet...
2013. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!