Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszás tovább rontaná vagy...

Az úszás tovább rontaná vagy segíthet?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve street workoutozom, de elég valószínű hogy most kialakult teniszkönyököm. Fáj az izuletem és az alkarom enyhén ha mozgatom és a többi tünet. Már egy hete pihentetem, párszor bekentem gyulladáscsökkentővel és egyszer jegeltem, de nem szűnik meg a probléma. Azt mondják 2-3hét mire meggyógyul ha pihentetem de addig szeretnék valamit mozogni és hamarabb kigyógyítani a könyököm. Addig nem megyek kondiparkba edzeni de ha eljárnék úszni az elkövetkezendő pár hétben, azzal segítenék, erősödne az ízület vagy csak rontanél rajta?

2016. szept. 21. 00:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hááát necces. Próbáld ki. Elméletileg úszásnál nem kap valami nagy terhelést a könyököd de azért az függ az úszásnemtől is
2016. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!