Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gyenge gépem van (bövebben lent)?

Gyenge gépem van (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Gyenge gépem van avira virusirtó van a gépemen milyen tüzfal jo rá ami nemlassitja a gépet ami nemis fogja meg ami mellet minden normálul fut?
2011. jún. 20. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon találkoztam még olyannal ami nem lassította volna.

Amúgy meg, minek tűzfal???

2011. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a windows tüzfal egy nagy rakás sz@r
2011. jún. 20. 11:33
 3/22 A kérdező kommentje:
azért
2011. jún. 20. 11:33
 4/22 anonim ***** válasza:

Megsúgom semmi értelme nincsen. Miért akarnak bárki is pont téged feltöni? Vagy ha mégis akkor ért annyira hozzá, hogy semmilyen tűzfal ne álljon az útjába. Tapasztalat.


Commondo-t próbáld ki, de ne várj csodát.

2011. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
feltörték már a gépemet rendesen irányitották is azé kéne tüzfal és valami trojai irto a comodo nemjó nagyon lassit :S
2011. jún. 20. 11:40
 6/22 anonim ***** válasza:
Mennyire gyenge a géped? Adatok?
2011. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Felteszem ha nagyon gyenge a géped akkor nem játszol rajta, ha biztonságos gépet akarsz, ami gyors is szép is akkor sürgősen elfelejted a Windowst. Van alternatíva, ami egyszerű, gyors és felhasználóbarát. Lubuntu vagy Xubuntu nevű rendszerek gyenge gépekre vannak kitalálva, 256mb memória a minimum ha jól tudom. Böngészésre, irodai alkalmazásokra kiváló, és biztonságos.
2011. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nézd aki csak úgy pikk pakk feltör egy gépet az profi annyira hogy az ilyen gagyi firewallokat kikerülje...
2011. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
512 MB RAM van a gépemen a játékokat viszi de a nehézt virusirtotol meg nehéz tüzfaltol lellassul
2011. jún. 20. 12:59
 10/22 anonim ***** válasza:

szia,


Ha egy vírusirtó lelassít egy gépet, akkor az valószínűleg már elavult számítógép. Ilyen az enyém is. Windows op.rendszert használsz? Nem tudom, mennyire szükséges (iskola, munka miatt) neked ez az op. rendszer típus.


Mert vannak kifejezetten olyan operációs rendszerek is, amelyek direkt gyengébb konfigurációkra lettek kifejlesztve, így nem lassítják a gépet. Pl. a Linux rendszer speciális változatai /ebben segíthetek/. Minden Microsoft Office dokumentum kezelhető alatta, ez csak egy jó progi kérdése. A legtöbb Windows-os programnak van Linux alatt is kezelhető alternatívája. És az egyik legfontosabb: Ingyen beszerezhető, és nem kell vírusirtó.

2011. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!