Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gyenge gépem van (bövebben lent)?

Gyenge gépem van (bövebben lent)?

Figyelt kérdés
Gyenge gépem van avira virusirtó van a gépemen milyen tüzfal jo rá ami nemlassitja a gépet ami nemis fogja meg ami mellet minden normálul fut?
2011. jún. 20. 11:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
windows xp-m van a linux ugyananyit tud mint a windows?
2011. jún. 20. 18:13
 12/22 stell-1 ***** válasza:

Üdv

A gép jó, 512 MB az Xp -hez elég.

Ne halgós a buta beszédekhez, minek Tűzfal???, comodo,,???,,

Neked ajánlom az ingyenes AVIRA vírus védelmet, és az PCTOOLS tűzfalat.De látni szeretnem a naplót a rendszerlór/

Itt a blogomban olvasd el, és tedd be az RSIT naplóját.

[link]

2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
mien naplot miaz a RSIT nemtom holtalálom mond meg hovamenyek a rendszerbe ho kitudjam másolni?
2011. jún. 20. 18:51
 14/22 A kérdező kommentje:
nem fertőzött a gépem tiszta de egykicsit lassu
2011. jún. 20. 18:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem is gyenge a gépem, de én k*rvamagasról szarok a vírusokra, a vírusirtókra meg a tűzfalakra is. Nincs se vírusirtóm, se tűzfala. Minek? Pont hogy a vírusirtó terjeszti a vírus, ráadásul szétfagyasztja a gépet, akkor mi a f*szomnak kell?
2011. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

19:14 vagyok.

Még annyit, hogy a Linux még jobb is a Windows-tól. A Windows úgy ahogy van egy rakás sz*r. Azért "jó" a Windows, mert az a legelterjedtebb, meg arra jelenik meg majdnem az összes program.

A Linux azért jobb, mert ingyenes, és nincsenek rá vírusok. Vagyis vannak, csak annyira kevés, és annyira fejletlenek, hogy nem is érdemes velük foglalkozni. Ráadásul a gépigénye is sokkal kisebb, teljesen hibamentes. Én ezt az üzenetet is Ubuntu Linux-ról küldöm. Játékra ugyan nem jó, de írodai programok vannak rá ( [link] videózásra és netezésre nagyon jó.

2011. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
a linux egyn agy rakás sz@r jovan hogy nincs rá virus a játékba egy nagy rakás sz@r HA MÁÁR KÉPESEK VOLTAK LINUXRA OAN DOLGOT CSINÁLNI HO NEMENGEDI BE A VIRUSOKAT AKKOR MIÉRT NE WINDOWSRA????
2011. jún. 20. 19:50
 18/22 stell-1 ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem fertőzött a gépem tiszta de egykicsit lassu.


Oda tetem a linket, olvasd el mi van oda írva,

Az hogy lassú, és az hogy azt hiszed hogy nem fertozot,azt nem lehet így meg mondani, ezert kel a napló.Tehát meg agy szer klikk a linkre és olvasd el.

Hogyan kell beszúrni egy hozzászólást a fórumba.

[link]

2011. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"a linux egyn agy rakás sz@r jovan hogy nincs rá virus a játékba egy nagy rakás sz@r" <- Ez a gépedre is igaz szal...
2011. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ti gép rasszisták vagytok?


Ami XY-nak sz@r, az XZ-nek kiváló lehet. Attól is függ, hogy ki mire használja a gépet, és milyen elvárásai vannak pluszba.

A Linux szar: nem tudom miért kell ilyet írni. Neked lehet, h nem volt jó. 1000 féle változata van, lehet, hogy te nem olyat választottál, amelyik neked, a gépednek jó. A Windows is lehet béna rendszer. Ez megint a felhasználói környezettől is függ. A Nasa és egy mezei felhasználó tök más dolgokat vár el 1 rendszertől.


Általánosságban a Linux néhány disztibúciója sokkal jobb, ha a követelmények megfelelőek.


A játékokról: A tipikus játékok lehet, hogy nem fognak futni, de mindegyik Linux rendszerben van szoftvercsomag. Egy max 3 kattintással több 100 játék közül válogathatsz.

2011. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!